Sayfa 695/1000 İlkİlk ... 195595645685693694695696697705745795 ... SonSon
Arama sonucu : 7994 madde; 5,553 - 5,560 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

*tcmb: Yurt dışı yükümlülükler kasım'da 591,2 milyar dolar (önceki 565,4mlr)

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

*tobb: 2018 aralık ayında kurulan gerçek kişi ticari işletme sayısında bir önceki aya göre %49,24 artış oldu

*tobb: Aralık'ta bir önceki aya göre kapanan şirket sayısında %95,52 kapanan kooperatif sayısında %114,06 kapanan gerçek kişi ticari işletme sayısında %26,17 artış oldu

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3. Sinemalarda mısırın bilet fiyatına eklenmesi meclis kararı ile yasaklandı. Bugün resmi gazetede yayınlandı.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    *tcmb: Net uluslararası yatırım pozisyonu kasım'da 357,5 milyar dolar açık verdi(önceki -335,1mlr)
    Aralıkta CariAçık vermeye dönmüşüz herhal.....

5.  Alıntı Originally Posted by KIZILDAG Yazıyı Oku
    Satınalmacı geldi, abi dolar sekiz olacakmış, alayım mı diye. Kapıya kadar gelmiş geri çevirmedim. 3-5 ay tutarsan al dedim . Garip şekilde herkes buna kitlenmiş. Bir şekilde ya herkes kazanacak yada kurban olacak .
    Bu durum benide tırsıtıyor

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    “Başkaları aç gözlü olduğunda kork ve geride dur; başkaları korktuğunda ise aç gözlü ol.” Warren Buffett

6. Rönesans Holding ve YDA İnşaat Üzerinden Şehir Hastaneleri ile Alakalı Düşüncelerim - Yazı 1

https://suphecikimse.blogspot.com/20...da-insaat.html

YTD

7.  Alıntı Originally Posted by supheci_kimse Yazıyı Oku
    Rönesans Holding ve YDA İnşaat Üzerinden Şehir Hastaneleri ile Alakalı Düşüncelerim - Yazı 1

https://suphecikimse.blogspot.com/20...da-insaat.html

YTD
    Yazının tamamını okuyamadım
    Ama şukadarını söyliyim bazı şehirlerdeki şehir hastahanesi şantiyeleri tamamen durdu..
    Şantiye şefine kadar işten çıkarıldı..
    Bir cisim yaklaşmaya devammediyor..

D6603 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    “Başkaları aç gözlü olduğunda kork ve geride dur; başkaları korktuğunda ise aç gözlü ol.” Warren Buffett

*hazine tcmb'den gelecek 37 milyar tl'lik kar payının %90'ını avans olarak talep etti-bloomberg ht

Sayfa 695/1000 İlkİlk ... 195595645685693694695696697705745795 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •