Sayfa 303/520 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403 ... SonSon
Arama sonucu : 4158 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: OZGYO - Özderici GMYO

1. Yarına tek fıyat yada brut gelırmı acep...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

spk ya yazacağım işlemler incelensin diye. bizim bir kağıt tavan yapar hemen kapatırlar şirketten bilgi isterler, kağıt 10 dan 0,76 ya gelmiş kimsenin iplediği yok. spk dan sonrada cumhurbaşkanına yazacağım.

3. Biz 95 lerdeyken almayın diye yazarken soeğin adamları gazlama yapıyordu şeref yoksunları

Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    spk ya yazacağım işlemler incelensin diye. bizim bir kağıt tavan yapar hemen kapatırlar şirketten bilgi isterler, kağıt 10 dan 0,76 ya gelmiş kimsenin iplediği yok. spk dan sonrada cumhurbaşkanına yazacağım.
    tamam ama siz daha yeni almaya baslamistiniz tabandan kuvvetli girerim de dediniz ?! iste taban istediginiz kadar alabilirsiniz

hunter sipek bosuna bagirmiyor gunlerdir

Asla yatırım tavsiyesi olarak nitelendirilemez !!!

5. Spk uyuma. Bunların faaliyetlerine izin verme. Bunların şirketlerine kayyum atanmasının yolunu aç. Gereğini yani işini yap.böyle piyasamı düzenlenir .denetlenir. Kaç kişinin daha canını yakacaklar.

6.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    Yazarken 10'lara kaçtan gittiğini de yazın.

önce göz boyadılar, sonra operasyona başladılar..

yatırım tavsiyesi değildir..

7. Adamlar profesyonel, kimsenin kimseyi hissede sıkıştırdığı falan yok,. Galileo ile derics anlaşmıştır. Patronsuz operasyon olmaz. Koy kademeye lotunu, almaya başla kendi lotunu... İllaki ben ve bizler gibi sazanlar atlar ya da damlar... Hayırlısı... Asla ytd değildir...

Borsa yanan bir ateş gibidir, erimeden ısınabilmek lazım...

Sayfa 303/520 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353403 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •