Sayfa 539/1527 İlkİlk ... 394394895295375385395405415495896391039 ... SonSon
Arama sonucu : 12209 madde; 4,305 - 4,312 arası.

Konu: Ortaya Karışık

1.  Alıntı Originally Posted by passat Yazıyı Oku
    Bu cambazlar nereye kadar oynayacaklar bilanço iyi kar gelecek o zaman kağıda hareket gelir yabanci gerçek kağıt i toplar 7.80 kadar boş yukarisi 10.40 geçerse esas film o zaman başlar şirket iyi yönetiliyor
    Hocam dipsiz bir kuyu gibi duruyor inanın aşağısı gözükmüyor sanki ?

Onlar aşağı biz 5 den 4 den toplarız ancak 10 dan 15 den aşağı da onlara vermeyiz elleri mahkum Mercedes i hacimurat fiyatına satmayiz sabır biz kar varsa toplarız ozsermaye süper iyi yönetiliyor gerisi hikaye

3. Bizde önceleri böyle aşık olmuştuk. Baktık ki zarar diz boyu yukarıdan sat aşağıdan al yaparak kar etmeye başladık. Mahkeme sonuçlanana kadar duygusal davranmaya devam. Gerisi kendimizi kandırmaktan başka birşey değil...

Kozaa'nın hafta içinde gördüğü 7,82 tepesinden sonra yapabileceği alt salınım teknik olarak belliyken, 6,49 a kadar inen ve daha da devam etmesi ihtimal dahilinde olan bir salınım, bence ana platformun başındakilerin gördükleri ve tespit ettikleri kabul edilebilirlik sınırını aşan bazı istatistikler ve harici girişler olarak düşünüyorum..(Bu düşüncemde de yanıldığımı zannetmiyorum)

5.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Kozaa'nın hafta içinde gördüğü 7,82 tepesinden sonra yapabileceği alt salınım teknik olarak belliyken, 6,49 a kadar inen ve daha da devam etmesi ihtimal dahilinde olan bir salınım, bence ana platformun başındakilerin gördükleri ve tespit ettikleri kabul edilebilirlik sınırını aşan bazı istatistikler ve harici girişler olarak düşünüyorum..(Bu düşüncemde de yanıldığımı zannetmiyorum)
    Hocam tam olarak ne demek istedğinizi anlayamadım. Biraz daha açar mIsınız acaba ?

Alıntı Originally Posted by jayjee Yazıyı Oku
    Hocam tam olarak ne demek istedğinizi anlayamadım. Biraz daha açar mIsınız acaba ?
    Tekniği iyiyken salındı, bu salınımı gerektirecek bir durum var demek ki ana platform istatistiklerinde....(Bu sistemin nasıl çalıştığını zaten biliyorsunuzdur, hesaplarımız tüm ayrıntılarıyla Spekülatörün ana platformunda kayıtlı...Hisseler, krediler, alım-satım tarzınız..vs..vs....kişisel bazda...bunu zaten bilerek işlem yapıyoruz..SPEKÜLATÖRE HER ŞEY ŞEFFAF, BİZLERE HER ŞEY KAPALI..!!!!) ..KY olayı şaka zannediyor, umursamıyor ama, ana platformun özellikleri, düşünme sınırlarını zorlayacak özelliklerde...

7.  Alıntı Originally Posted by loruhlano Yazıyı Oku
    Tekniği iyiyken salındı, bu salınımı gerektirecek bir durum var demek ki ana platform istatistiklerinde....(Bu sistemin nasıl çalıştığını zaten biliyorsunuzdur, hesaplarımız tüm ayrıntılarıyla Spekülatörün ana platformunda kayıtlı...Hisseler, krediler, alım-satım tarzınız..vs..vs....kişisel bazda...bunu zaten bilerek işlem yapıyoruz..)
    Böyle piyasada kazanmak çok zor. Kısaca poker masasindasin ama ağa elini görüyor gibi oluyor benim anladığım. Ky olmak zor İŞ.

Hisse konusunda kesinlikle ytd. Kendi kararınızı kendiniz verin. Kendi paranızı kendiniz harcayıp mutlu olun.

8. bence buradaki mal varlıklarından tahsil edilecekse çok olumlu bir haber.Malikaneleri, arsaları, evleri var bir sürü satılır şirkete aktarılırsa ,koza hisseleri uçması lazım.

Sayfa 539/1527 İlkİlk ... 394394895295375385395405415495896391039 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •