Sayfa 877/983 İlkİlk ... 377777827867875876877878879887927977 ... SonSon
Arama sonucu : 7864 madde; 7,009 - 7,016 arası.

Konu: HURGZ - Hürriyet Gazetecilik

1. La forumu okudum eski sayfalarıda,bu kosta size operasyon çekmiş 1 lira olacah demiş maafiyet öncesi.Gaza getirmiş sizi hisseyi tutturmuş. La bakarsız ama görmezsiz,size her şey müstehaktır

2. Kosta iyi kosmuş size.Deveyi diken sizi kosan gazanır,la memleket insanı

3. Borsa yatırmcısının geldiği durum mlt44... Kardeş sen memleketine gidip gaysılarına baksana... Ne işin var borsada bide millete ayar çekiyorsun.. Gayısı parasını burda mı yıcen la gofik...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Borsa yatırmcısının geldiği durum mlt44... Kardeş sen memleketine gidip gaysılarına baksana... Ne işin var borsada bide millete ayar çekiyorsun.. Gayısı parasını burda mı yıcen la gofik...
    O kadar şey yazmışım burda dönen işler hakkında, 1 danesinde yanlış yok. La siz böyle şekilci oldukça daha çok öz mesele kaçırırsız . Boş geldiz boş gideceksiz hırnıkçilar. Daha da yazmam.

5. Bu gun bir tepki verir artik, nereye kadar olur

6. Allah yolunu açık etsin

7.  Alıntı Originally Posted by kosta Yazıyı Oku
    Bu gun bir tepki verir artik, nereye kadar olur
    yarın daha yukarı yaparmı..

8.  Alıntı Originally Posted by robert Yazıyı Oku
    yarın daha yukarı yaparmı..
    ahkam kesmek gibi algılamayın sakın ama nacizane tavsiyem ;
    borsada yeniyseniz ve fazla kaybınız yoksa yarın hisseyi satın ve borsayı bırakın. bırakma niyetiniz yoksa sorunuz özelinde yarın yükseliş olmaz yakın zamanda yükselmez yani. buün hissede para çıkışı vardı, alan hanesinde diğer fazla yani 94-95’den atlayanlara itelemişler

Sayfa 877/983 İlkİlk ... 377777827867875876877878879887927977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •