Sayfa 481/1000 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581981 ... SonSon
Arama sonucu : 8000 madde; 3,841 - 3,848 arası.

Konu: Dolarda Yukselis Kacinilmaz

1.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    TFX Target kullanıyorsanız herhangi bir sıkıntısını gördünüzmü?
    Satarken ekrandan görünen kurdan sat denildiğinde satışa geçildiği anda 3 -4 kuruş aşağıdan satış gösterip oradan sattığına dair şikayetler okudum. Bu tür sıkıntıları var mı?

Bir de Türkiye Finans hesap masrafı gibi ücretler alıyormu?
    Ben en para kullanıyorum tfx kullanmadım ne yazık ki yardımcı olamiyorum

bol kazançlar...

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Bu başlıkta fırçasıyla ünlü tengrihan nerelerde ? Tatile mi çıktı ?
    Olması gerektiği gibi kendisi geri dönüşü olmayan bir yola girdi

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

3. Spekülasyon amaçlı dolar alıp satacaklar için borsada işlem gören usdtr hissesini hatırlatayım.
    Bankaların makasından şikayet edenler özellikle düşünsün, sadece hisse işlem komisyonu var aracı kurumunuza bağlı olarak düşük bir oran, başka makas falan yok, dolar yerine onu alıp satabilirsiniz, zincir-şartlı emir vb. girebilirsiniz.
    Dezavantajı borsa işlem saatlerinde (saat ondan akşam altıya kadar) işleme açık.
    Bir de çok derin piyasa değil, alış-satış fiyatını kontrol etmeden yüksek emir girmeyin fiyatı oynatırsınız (dolar fiyatından fazla uzaklaşmaz piyasa yapıcısı var).
    Geçen ağustostan beri dolar alıp satmak yerine bununla işlem yapıyorum daha pratik, öneririm.

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Bu başlıkta fırçasıyla ünlü tengrihan nerelerde ? Tatile mi çıktı ? Bu döviz meselesinde aslında herkes sonucu biliyor. Fakat kimisi zevk için ters yorumlarla diğerlerini kızdırmak ve eğlenmek istiyor. Bir diğeri ise hep hep bana diyor. Zaten bizler ne söylesek boş, olacak şeyler olacaktır. Sadece önceden tedbir alabilenler fayda görecek, gerisi komple zarar yazacaktır.

Yatırım tavsiyesi verilmez ve alınmaz. ALLAH her insana kullansın diye beyin vermiştir.
    tengri 20. kez ceza aldığından uçmuş yönetime 31. cezadan sonra ilişik kesilsin önerisinde bulundum ama itibar görmedi
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

5.  Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Merhaba,
    Pazartesi dolar ne olur?
    Nasıl bir strateji izleyelim.
    Şu JP Morgan işi canımı sıktı epey.
    Yardımcı olursanız çok sevinirim.
    Selamlar.
    Kimse bilemez, büyük olasılıkla aşağı yukarı ani dönüşlerin olduğu çalkantılı bir ortam olur, cuma günkü hareketten sonra sakin yatay piyasa oluşmaz.
    Yukarı devam ederse MB güniçi birşeyler yapar olasılıkla, onlar da etkiler.
    Şu durumda teknik analiz vb. sökmez, uzmanları da dinlemeyin.

Alıntı Originally Posted by pilavli Yazıyı Oku
    Kimse bilemez, büyük olasılıkla aşağı yukarı ani dönüşlerin olduğu çalkantılı bir ortam olur, cuma günkü hareketten sonra sakin yatay piyasa oluşmaz.
    Yukarı devam ederse MB güniçi birşeyler yapar olasılıkla, onlar da etkiler.
    Şu durumda teknik analiz vb. sökmez, uzmanları da dinlemeyin.
    bencede uzmanı muzmanı bırakın yeter diyorsanız satın
    daha gider diyorsanız tutun
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by savasC Yazıyı Oku
    global balinalar bizim mb na dadanmamistir insallah tek korkum o su an, eger bunlar dadandiysa ve restine rest falan denilirse Allah muhafaza..
    Benim de böyle bir endişem var. Köpekbalıkları kan kokusu aldıysa aman aman..

Benim bildiğim bir tek tarihte hong kong merkez bankasına diz çöktürememiş bunlar, ingiltereyi falan hep dize getirmişler.
    Bir ara vaktiniz olursa uluslararası fonların Hong kongu sıkıştırma operasyonunu bulup okuyun, çok ilginçtir, adamların merkez bankası sağlam çıkmış fonlar pes edip anlaşmaya gitmişler.

8.  Alıntı Originally Posted by simon Yazıyı Oku
    daha uzunu gelmedi. 5.34 civarina kadar duzeltme devam edebilir. once veya sonra 5.53 kirilacaktir.
    5.40 a kadar gelip uctu. teknik olarak ikili dip oldugu belliydi zaten. 6.50 7 civari beklenebilir artik

Sayfa 481/1000 İlkİlk ... 381431471479480481482483491531581981 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •