Sayfa 17/1001 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 129 - 136 arası.

Konu: PARA PİYASASI FONLARI ( & Mevduat faizi karşılığı oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    AHE bes hesabımdaki ppf fonunun getirisini hesapladım *0.9/0.85 yaptığımda 25.08 MK oluyor , bes hesabı olan varsa çok güzel getiri gibi şu an için .
    Ahe bes hesabım var ama ppf fonu nedir tam olarak anlamadım. Biraz bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler

SM-J500F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Tarila Yazıyı Oku
    AHE bes hesabımdaki ppf fonunun getirisini hesapladım *0.9/0.85 yaptığımda 25.08 MK oluyor , bes hesabı olan varsa çok güzel getiri gibi şu an için .
     Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    E-devlet üzerinden Takasbank'ın Bes hesabı bilgilendirme işlemleri toplu bakiye sorgulama seçeneğini kullanarak görebilirsiniz.
    Bu çok işimi yaradı işte. Çok teşekkür ederim.

3. Pazartesi saat kaçta fiyat açilir ve kaçta sata biliriz?

4.  Alıntı Originally Posted by yalcindag20 Yazıyı Oku
    Ahe bes hesabım var ama ppf fonu nedir tam olarak anlamadım. Biraz bilgilendirirseniz sevinirim. Teşekkürler

İlk sayfada PPF'ler ile ilgili açıklama var orayı okuyun isterseniz. AH2 kodlu fon AHE'nin PPF fonudur.

5.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Pazartesi saat kaçta fiyat açilir ve kaçta sata biliriz?
    Pazartesi fiyatları zaten şimdiden belli.Pazartesi 09.00 gibi o fiyata satılır.

6.  Alıntı Originally Posted by myfinans Yazıyı Oku
    Pazartesi fiyatları zaten şimdiden belli.Pazartesi 09.00 gibi o fiyata satılır.
    Sayin myfinans tesekkurler
    Ben cuma aksam aldim sonra yukselis gosterdi ve admustafa dedigi gibi zaten yansimis ama pazartesi satmak gerekir

7.  Alıntı Originally Posted by shangil Yazıyı Oku
    Sayin myfinans tesekkurler
    Ben cuma aksam aldim sonra yukselis gosterdi ve admustafa dedigi gibi zaten yansimis ama pazartesi satmak gerekir
    Fonda sürekli satıp almanıza gerek yok hatta stopaj sattığınız anda kesileceği için tekrar almak istediğiniz anda daha az fon alabilirsiniz. O yüzden paraya ihtiyacınız olduğu anda veya başka bir yatırım yapacağınız anda satarsanız getirisinden daha iyi yararlanmış olursunuz.

8.  Alıntı Originally Posted by admustafa Yazıyı Oku
    İlk sayfada PPF'ler ile ilgili açıklama var orayı okuyun isterseniz. AH2 kodlu fon AHE'nin PPF fonudur.
    Çok teşekkürler

Sayfa 17/1001 İlkİlk ... 715161718192767117517 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •