Onemli Gunler Banner
Sayfa 65/964 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon
Arama sonucu : 7712 madde; 513 - 520 arası.

Konu: KERVN Kervansaray Yatırım Holding A.Ş.

1. Sabah yüzde 10 artı,
    Akşam yüzde 10 eksi!!!
    Ne kadar da umutlanmıştım maliyetime yaklaşacak diye!
    4 yıldır bekliyorum bir 4 yıl daha beklerim..
    İnsan alışınca kötü gidişata ve birden güzel bir hareket çekince dedim herhalde başladı artık çıkış...
    Hayırlısı artık...

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    georgia-china-istanbul
    Gönderi
    448

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Kimse yazmıyor! Bir gümbürtü kopacak ama ne olacak kimbilir?

4. ilk etapta 40 , sonrası 50, 60....iki yıl önce 58 den aldıgımı bilirim...
    bekliceez

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    georgia-china-istanbul
    Gönderi
    448
    ***KERVN*** KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

02.05.2017, 19:02:06

***KERVN*** KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler [] İlgili Fonlar [] Türkçe Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi? Evet (Yes)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi? Hayır (No)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi 02.12.2016 - 26.04.2017

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı? Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimizin yeni yönetimi ile*mevcut sorunların çözüme kavuşturulması çerçevesinde Blane Teknoloji*Sistemleri Sanayi ve Ticaret A.Ş., Bugaraj Elektrik*Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş., Boğaziçi Cam*Sanayi ve Ticaret A.Ş., Komak Isı Yalıtım*Sistem. San. ve Tic. Ltd. Şti. İle ticari münasebet sonlandırılmış firmalar ile*varılan mutabakat sonucunda firmalara olan bütün borçlar itfa edilmiş,*grup firmalarından Melis Yapı A.Ş.'den, Blane Teknoloji'ye 03.06.2015 tarihinde*22414 yevmiye numarası ile satışı yapılan "Bursa İli, Osmangazi ilçesi,*Muradiye Mevkii, *4761 ada, 7 parselde" kain mesken vasıflı taşınmazın*iadesi hususunda anlaşmaya varılmış ve karşılıklı ibralaşılmıştır. Sayın, Pay*sahiplerimizin*bilgisine sunulur. KERVANSARAY YATIRIM HOLDİNG A.Ş.

http://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/604278

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. nazar degmesin uzaktan izliyoruz

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

7. Sırtında biz varken zor gider

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Herşeye olması gerektiği gibi yön verirlerse yatırımcıdan çok kendileri kazanır. yatırımcı üç beş kuruş kazanır ama kendileri binlerce kuruş kazanır.,

Sonuçta zt ve bahar tekstilin sahipliğinde olan ellerinde kayıtlı net 440 milyon lot var. Dolaşımdakilerinden büyük çoğunluğu dolaylı kontrolunde olması çok muhtemel.

Yatırımcının elinde olsun olsun 50 milyon lot. ZT bınları çağrıysa geri alsa zt ye maliyeti en fazla 75 milyon clvarında olacak. Ve bu zorunlunhisse geri alım işlemini tamamlarlarsa dolaşımdaki hisselerin tamamına yakını kontrolleri altına alırlar.

Çağrı blokajını aşılırsa ve ileriki zamanlarda şirketin varlıklarını etkili değerlendirilmesiyle hisse işlem flyatı 4. - 5 liralara çıktığında ellerindeki hisselerin piyasa değeri 2.5 - 3.5 milyarı bulur. Büyük potansiyel. Elbette bundan en büyük kazançlı kendileri çıkacaktır
    Bu bildirimlerde vurgulanan yeni yönetim olayı nedir acaba? ZT ile ES darbe yapıp şirket yönetimini elle mi geçirdiler?

Belki burda daha önce birilerinin de anlatmaya çalıştığı gibl ZT bu "eğitimli bilgili deneyimli becerikli" yönetimin alavere dalaverelerinden bıktı be baktı herşeyi ellerine yüzlerine bulaştırdılar ve herşeyi iyice berbatlaştıracaklar ES ile darbeyi yapmışlardır.

Bu gecen üç yıl zt içinde büyük kayıp. Eğer hersey doğru işleseydi şirket finansal olarak ve varlık gücü olarak çok farklı biryerde olurdu. Herşeyden çok hem şirket hem kendileri büyük prestij kaybına neden oldu.

Şuan görünen o ki yeni bşr anlayışla yönetim şirket dışına çıkarılmış herşeyi tekrar şirkete kazandırmaya çalışıyor.

Belki 2014 yılında ucuza satılan bazı gayrimenkuller, vakar tekstile ile akay pazarlamaya aktarılanlar da şirkete içine gerş alınır. Hatta bahar tekstilin kontrolunde olup melis çakır a ona buna çok ucuza verilen kervan hisseleride geri alınır belki.

Sayfa 65/964 İlkİlk ... 1555636465666775115165565 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •