Sayfa 384/992 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484884 ... SonSon
Arama sonucu : 7936 madde; 3,065 - 3,072 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,308
     Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Dunyada kabul görmüs prensiplere gore borcsuz harrcsiz 1 Milyon dolari nakit olan zengin sayilir ..bit dergide okumustum ama unuttum ..
    Artik 3 diyollar QE devrinde..
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

2.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Artik 3 diyollar QE devrinde..
    Syg,
    Olabilir dudu , 7-8 once rastladigim bir makale idi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,308
     Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Olabilir dudu , 7-8 once rastladigim bir makale idi.
    Bill Gates 10 yapti bunu hatta..
    Cocuklarina sadece 10 mio dolar birakarak.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

4. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

5.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    ÖST'lerde temel sıkıntı nitelikli yatırımcının alabilmesi ve 2. el piyasası olmaması nedeniyle likiditedir. Buna göre karar verilmelidir.
    Nitelikliysen zaten çok kapı açılıyor önüne. Vade sonuna kadar anaparaya ihtiyaç yoksa zaten sıkıntı olmaz 2.el olmaması. 1 yıllık enflasyon korumalı mevduat yapacağıma, o süre üstüne %33 civarı öst almak daha iyi.

Yorumlarım kesinlikle yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

6.  Alıntı Originally Posted by Joe Dalton Yazıyı Oku
    hafta sonu geyik olacaksa böyle olsun.. yok patates yok pembe domates fenalık geldiydi..
    neyse benden de bir tavsiye threesome yapmadan ölmeyin ffm olanından tabi

bana da evlen çocuk sahibi ol çok farklı bir duygu diyorlar ama.. olmayacak galiba yalnız ölücem..
    Dikkat et threesome yüzünden 2 hatundan birden çocuğun olmasın. Hayatın kararır vallahi

Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

7.  Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Nitelikliysen zaten çok kapı açılıyor önüne. Vade sonuna kadar anaparaya ihtiyaç yoksa zaten sıkıntı olmaz 2.el olmaması. 1 yıllık enflasyon korumalı mevduat yapacağıma, o süre üstüne %33 civarı öst almak daha iyi.

ÖST almak isteyen eğer nitelikli yatırımcı değilse OKT.yatırım fonunu tavsiye ederim. Oyak Yatırım Borçlanma araçları fonu.Getirisi fena değil ve iyi yönetiliyor şu an.Ama gelecekte ne olur bilemem tabii.
    Y.T.D.

8.  Alıntı Originally Posted by drselcuk Yazıyı Oku
    Eşim de zenginliğin ölçütünü su sekilde yorumluyor. Market market gezmeden fiyat analisi yapmadan alisverus yapmak. Mesela ayakkabimi alacagim nike adidas bam bam alacagim.. siz ce de bu zenginlik ölçütümü?
    Tabiki para varsa en iyisini giyicen fiyat felan bakmak hatalı bir davranış..
    Borçla alsanda olur ödüyorsun sonuçta birde borçludan millet parada istemez mantıklı bir çözüm.
    Borcun mükafatı çok cebinde olmamasına rağmen en güzeline binip yemek tarihin hangi döneminde nasip olmuş !
    Borcu fazla kafaya takmayacan ödeyecen harcamak iyidir öneriyorum. Ekonomiye can ver

Sayfa 384/992 İlkİlk ... 284334374382383384385386394434484884 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •