Sayfa 107/193 ÝlkÝlk ... 75797105106107108109117157 ... SonSon
Arama sonucu : 1538 madde; 849 - 856 arasý.

Konu: Egyo - EGS GAYRÝMENKUL ANONÝM ÞÝRKETÝ

1. Sayýn Es-Es

Yýldýrým bey'in katýldýðý genel kurula bizde katýlmýþtýk. Bir anektod anlatayým. Egs holding temsilcisine sormuþtum. Egyo'nun açýlma ihtimali var mý diye, moral bozucu bir ses tonuyla "yok" demiþti.
    Þu an emin oldum. Egyo'nun açýlmasýný biz küçük yatýrýmcýlar hariç kimse istemiyor!! Bazýlarýnýn kirli hesaplarý var, olay kapansýn gitsin üstü açýlmasýn istiyor. Bir kýsýmda, KY olmadan yani %70 olmadan, geri kalan gayrimenkulleri paylaþma planlarý yapýyor.
    Egyo yk baþkaný kim ? Onu bile bilmiyoruz. Çýk be adam bir kap haberi ver, olmadý gazeteye beyanat ver, ölmedik yaþýyoruz de, egyo'nun borçlarýný mahduplaþtýrýp borsaya dönmeyi hedefliyoruz de.. Bize karþý , ortaklarýnýza karþý hiç mi sorumluluk hissetmiyorsunuz??!

SM-N930F cihazýmdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : dünyalý; 05-07-2019 saat: 00:41.

2. buradan sayýn ESES VE YILDIRIMAÐBÝME sesleniyorum sayýn YILDIRIMAÐBÝM biz egyo yatýrýmcýlarý olarak EGYO,yu olaðanüstü genel kurula götürüp yönetimi deðiþtirebilrmiyiz HASAN beyde baþkanýmýz olarak biz küçük yatýrýmcýlara önderlik yapabilirmi,BÝZ KÜÇÜK YATIRIMCILAR OLARAK,SAYI OLARAK BUNA GÜCÜMÜZ VARMI eðer varsa böyle bir olasýlýk sayýn YILDIRIM AÐBÝM SENÝN HABERÝNÝ BEKLÝYORUZ SAYGILAR SUNARIM

3.  Alýntý Originally Posted by dünyalý Yazýyý Oku
    Sayýn Es-Es

Yýldýrým bey'in katýldýðý genel kurula bizde katýlmýþtýk. Bir anektod anlatayým. Egs holding temsilcisine sormuþtum. Egyo'nun açýlma ihtimali var mý diye, moral bozucu bir ses tonuyla "yok" demiþti.
    Þu an emin oldum. Egyo'nun açýlmasýný biz küçük yatýrýmcýlar hariç kimse istemiyor!! Bazýlarýnýn kirli hesaplarý var, olay kapansýn gitsin üstü açýlmasýn istiyor. Bir kýsýmda, KY olmadan yani %70 olmadan, geri kalan gayrimenkulleri paylaþma planlarý yapýyor.
    Egyo yk baþkaný kim ? Onu bile bilmiyoruz. Çýk be adam bir kap haberi ver, olmadý gazeteye beyanat ver, ölmedik yaþýyoruz de, egyo'nun borçlarýný mahduplaþtýrýp borsaya dönmeyi hedefliyoruz de.. Bize karþý , ortaklarýnýza karþý hiç mi sorumluluk hissetmiyorsunuz??!

Eðer istekli olan varsa Hasan bey yönetimi hemen devretmeye hazýr. Ben görevim ve iþlerim nedeni ile müsait deðilim.
    Genco baba ne derse o dur. Gerisi hava civadýr.
    YAZDIKLARIM YATIRIM TAVSÝYESÝ DEÐÝLDÝR.LÜTFEN ARACI KURUMUNUZA DANIÞINIZ.

4. Sayýn es-es ne dediðiniz anlaþýlmýyor. Hem
    "Bunun için önce tmsf ye ve egyo yönetimine ihtarnameler çekeceðiz. Sonra da tahtamýzýn kapalý kalmasýna veya açýlmasý için gereken iþlemleri yapmayanlara ceza ve tazminat davalarý açacaðýz. "
    diyorsunuz. Sonra da Hasan bey nezninde egyo yönetimine sahip çýkýyorsunuz.

Esas ne demek istiyorsunuz?

5.  Alýntý Originally Posted by dünyalý Yazýyý Oku
    Sayýn es-es ne dediðiniz anlaþýlmýyor. Hem
    "Bunun için önce tmsf ye ve egyo yönetimine ihtarnameler çekeceðiz. Sonra da tahtamýzýn kapalý kalmasýna veya açýlmasý için gereken iþlemleri yapmayanlara ceza ve tazminat davalarý açacaðýz. "
    diyorsunuz. Sonra da Hasan bey nezninde egyo yönetimine sahip çýkýyorsunuz.

Esas ne demek istiyorsunuz?

Hangi cümle ile egyo yönetimine sahip çýkýyorum.
    Ben kendi yasal haklarýmý aramak ve saklý tutmak için gerekenleri yapýyorum.
    Olaðan üstü genel kurul yapmaya gerek olmadan hasan bey yönetimi devrecek isteyen varsa diye yazdým. Bunu neresi egyo yönetimine sahip çýkmak

6. Yönetimi devretmeye hevesli de neden egyo'yu BÝST'e döndürnek için çalýþmýyor? Bize bilgi vermiyor. Sizde EGYO yönetimine ihtarname çekeceðiz diyorsunuz. Hasan bey'e siz veya Genci bey bu kadar yakýnsanýz, ihtarname çekecemize niye bunlarý sormuyorsunuz?

8.  Alýntý Originally Posted by dünyalý Yazýyý Oku
    Yönetimi devretmeye hevesli de neden egyo'yu BÝST'e döndürnek için çalýþmýyor? Bize bilgi vermiyor. Sizde EGYO yönetimine ihtarname çekeceðiz diyorsunuz. Hasan bey'e siz veya Genci bey bu kadar yakýnsanýz, ihtarname çekecemize niye bunlarý sormuyorsunuz?

Nerden biliyorsun sormadýðýmýzý. Ben kendi adýma yapmam gerekenleri yapýyorum. Yapmak isteyen de varsa buyurun yapsýn diyorum.
    Birazda burda hazýr bekleyenler elini taþýn altýna koysun bi þeyler yapsýn.
    Birilerine kalsa her yýl ocak ayýnda tahta iþleme açýlýyordu. Kaç ocak geçti ......
    Biraz da caný yanan küçük yatýrýmcýlar seslerini çýkarsýnlar. Ses çýkartmadýklarýna göre demek ki caný yanan yok.

Sayfa 107/193 ÝlkÝlk ... 75797105106107108109117157 ... SonSon

Yer Ýmleri

Yer Ýmleri

Gönderi Kurallarý

• Yeni konu açamazsýnýz
  • Konulara cevap yazamazsýnýz
  • Yazýlara ek gönderemezsiniz
  • Yazýlarýnýzý deðiþtiremezsiniz
  •