Sayfa 7/355 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon
Arama sonucu : 2834 madde; 49 - 56 arası.

Konu: NATEN - Naturel Yenilenebilir Enerji Ticaret A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by JESSELIVERMORE Yazıyı Oku
    a kim? a.c. mi??
    boş ver....ama birkaç kez daha tekrar etmesi halinde...yapacağımı biliyorum...7.90 nere,,,şuan 7.07.nere....

her şey durup dururken oldu,bu yapılan ahlaksızlık,edepsizliktir,herşeyin bir raconu var

2. hisse güzel hisse sadece sabah çok dengesiz atlayanlar olmuş ne oldu bir günde keşfettilermi anlamadım...spek şimdi bunları bir güzel döker armut gibi 7 getir sonra 7,15 arası git gel döksün kaldığı yerden tek tuş ile 7,45 çeker olur biter sonra kimse yaklaşamaz
    risk ve kar bana ait kimseye yatırım yönlendirmesi olmasın.Yatırım danışmanı değilim kendi bacağımdan asılırım.
    Nakit kraldır.

3.  Alıntı Originally Posted by sen@senibil Yazıyı Oku
    gelde ard niyet arama...çok kişinin takibinde olan a kişisi birden bire (dün,24.10.2019 günü)) bu naten'i ortaya çıkarıyor,gelecek

vadeden hisse diye,çok kimse naten'i yeni duyuyor,ama bu tanınan a kişisi yazdığına göre bir hikmet vardır deyip,

açılır açılmaz hisseye saldırıyor,hisse bir önceki gün kapanışından yüzde 10 + marja kadar gidiyor,bunlar borsa için olağan

burada bir sıkıntı olmasa gerek,o zaman sıkıntı nerede?sıkıntı bir önceki gün ve ondan önceki gün,NATEN'de kim pozisyon

aldı.ve açılışta hisseyi kim yükseltip,küçük yatırımcıya malı boca etti?milletin sırtından kim geçiniyor?

hani bir söz varya,bedava sirke fare kapanında olur?illa da meşhur a kişi sini kötülemiyorum,önceki yorumlarının bir kısmının

tutarlı olduğunu biliyorum,gözlemliyorum,ama bugünde NATEN ile ilgili olan somut bir olayı paylaşmak istedim.

bu kadar,kimse kimseyi kullanmasın,kimse de enayi olmasın,her şeye atlamasın,sorulasın,dileğim ve isteğim kısaca bu.
    Başkasına göre hisse almak veya satmak doğru bir yaklaşım değil.
    Ayrıca bir günde zengin olmak hayali kurmak ne kadar doğru ,
    şans topunda bile günü gelmeden çekilmiyor.
    Kısacası her koyun kendi bacağından asılır , herkes kendi kararını verir.
    Bugün olan ise tahminim KY bodoslamasına atladı ve tahta yapıcı huylandı bir silkeme yapma ihtiyacı gördü.

4.  Alıntı Originally Posted by progen Yazıyı Oku
    Başkasına göre hisse almak veya satmak doğru bir yaklaşım değil.
    Ayrıca bir günde zengin olmak hayali kurmak ne kadar doğru ,
    şans topunda bile günü gelmeden çekilmiyor.
    Kısacası her koyun kendi bacağından asılır , herkes kendi kararını verir.
    Bugün olan ise tahminim KY bodoslamasına atladı ve tahta yapıcı huylandı bir silkeme yapma ihtiyacı gördü.
    Bu da bir bakış açısı...günlük hiçbir hisseye bakılmaz elbette biliyorum...

ama bugün nereden günlük olarak kapatacak merak ediyorum....

açılışta malını satanlar malını ne zaman yerine koyacak....

5. Derin hisse nin tavsiye ettiği hisse genelde uzun vade oluyor dün akşam uyardı zaten günlük trade için alım yaparsanız yanarsınız diye alanla satan aynı kişi değil ise bence tahtanın sahibi el değiştiriyor.

6. Alan satan aynı kişiyse tahtanın sahibi noluyoruz dedi öyle kafanıza göre alıp satamazsınız dedi bugün alanları silkeleyebildiği kadar silkeleyecektir.

7. 6.hissim, tahtaci 6 lara kadar indirecek diyor ama insallah yapmaz ben dahil cogu kisi stop olur dunyanin zararini yazar. Brn kendim de dahil acgozlulugumuzu oduyoruz suan. Ne guzel satmistm 7.83. Ne diye 5 dk sonra geri alirsin

8. güzel vurdular birdaha kimse yaklaşmaz artık..

Sayfa 7/355 İlkİlk ... 567891757107 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •