Sayfa 14/601 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon
Arama sonucu : 4807 madde; 105 - 112 arası.

Konu: AKSEN - Aksa Enerji Üretim A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Cemilsavar Yazıyı Oku
    Bugün sakin olun mal almaya çalışırken birbirinizi ezmeyin herkese yetecek kadar mal var
    mıllet bırbırınızı ezıyor guldurdunuz benı sabah sabah

2. piyasa çok sevmedi galiba bilançoyu. Daha yukardan açılır sanmıştım. İnşallah sayın maydonuzcu kamil'in teorisi tutar.

Birde şöyle bir olay var. Eğer yeni bir gelişme olmazsa fiyat 2.40 olursa sağdan soldan para bulur AKSEN alırım. Çünkü bu bilanço daha yüksekleri hak ediyor bence.

3. Tüh be tavan yaptı hisse kaçırdık. Neyse alım fırsatı için çekerler aşağı.

4.  Alıntı Originally Posted by zoro136 Yazıyı Oku
    Tüh be tavan yaptı hisse kaçırdık. Neyse alım fırsatı için çekerler aşağı.
    Şaşırmadık alışkınız bu iyi aile çocuklarını tanıdık taban olmasında bekleriz artık o ç nı ytd

5.  Alıntı Originally Posted by kingo_disco Yazıyı Oku
    İnşallah sayın maydonuzcu kamil'in teorisi tutar.
    Teori ile işim olmaz, ben gerçekleri yazarım üstadım. Anlık olarak gördüğünüz fiyatlamalar illüzyondan öte bir anlam taşımaz. Emeklilik fonlarındaki malın dağıtımı ise hissenin derinlik kazanması noktasında gayet önemlidir. Ve bir çok büyük fon hissedeki derinliğe gelir. İstediğin kadar bilanço açıkla bir kıymeti olmaz onlar için.

6.  Alıntı Originally Posted by Maydonozcu Kamil Yazıyı Oku

Teori ile işim olmaz, ben gerçekleri yazarım üstadım. Anlık olarak gördüğünüz fiyatlamalar illüzyondan öte bir anlam taşımaz. Emeklilik fonlarındaki malın dağıtımı ise hissenin derinlik kazanması noktasında gayet önemlidir. Ve bir çok büyük fon hissedeki derinliğe gelir. İstediğin kadar bilanço açıkla bir kıymeti olmaz onlar için.
    bu emeklilik fonlarını millet nasıl yönetiyor ya? yazık günah bizim BES lere

hocam zahmet olmazsa alıcı tarafını da paylaşır mısın?

7. Çok sabirsizsiniz...
    Önemli olan açılış değil kapanistir..

8.  Alıntı Originally Posted by kingo_disco Yazıyı Oku
    bu emeklilik fonlarını millet nasıl yönetiyor ya? yazık günah bizim BES lere

hocam zahmet olmazsa alıcı tarafını da paylaşır mısın?
    Alıcıların kim olduğunun bir kıymeti yoktur üstadım. Önemli olan satıcıların kimliğidir. Yeri gelmişken, yapmış olduğu milyarlarca TL lik yatırıma ve ülke ekonomisine sağladığı bunca katma değere rağmen yatırımcısından tek bir kuruş talepte bulunmayan şirket yönetimini ahlaksızlıkla suçlamak tam bir cahilliktir.

Su akar yolunu bulur.

Sayfa 14/601 İlkİlk ... 412131415162464114514 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •