Sayfa 189/912 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289689 ... SonSon
Arama sonucu : 7296 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by distortion Yazıyı Oku
    Ne guzel bezdirmisler seni iste.
    Simdi fiyatlara bakmali. Gecen seneye gore 10-30 kat artmis.
    Dusukken fiyati yokuslari kokay ciktu.
    Simdi belli bir fiyat araligindan islem gorurken hissenin torku dusmus olmasi nirmal.
    Zaten bu soylemlerle buralara geldi isa isb iskur.
    Bundan sonrasi icin biraz daha farkli gelismeler olmali.
    Habersiz gecen 6 ayda da belli bir degerin altina dusmedi. Bu guzel
    Fiyatlari tahtaci baskikiyorda olabilir toplamak icin . 2-3 gun sonra tavan yaparsa bu gunu tahtaci oyunu olarak gorurum.

2. Isbye bakin anlarsiniz. Farkli fiyatlara kurmaca alis ve satis emri koyarsk, nerden ne gelir ne glder surekli yokluyor.
    Aslinda gunde 3 kere 5 dakika islem goren bu kagitlarda emir silme tasagi gelmeli.

3. Netholdingleri realize ettim 1.44 alış 2.50 satış.Kardemir d deyim.işkurla işim olmaz.hayrını görün.

4. Hazineye devrolursa ziraat bank gibi simit sarayı next level yıldızlar 3 s seramik gibi nice yandaş şirkete ortak olunarak yada kredi verilerek içi boşaltılır..Tıpkı Türkiye gibi halkbank gibi.o yüzden ne alırım ne satarım

5. İsteyen istediği hakareti küfürü yazabilir beni bağlamaz.forumda seans cafe diye bir başlık var.orayı takip etmenizi tavsiye ederim.burada yazacak ne enerjim var ne de zamanın.

6. Ben bu hissede 200 küsür bin alıcı karşısında satan olmayan zamanı da gördüm. Hisse Bugün tavan çekse yarın ne oluyor diye kimse mal satmaz. Böylelikle bir şekilde mal toplanabiliyor. Bağlayan da 1 daire parasına yakın para bağlıyor gazoz kapağı değil dikkatinizi çekerim. Benim düşüncelerim kimseyi bağlamaz.

MI 9 SE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Dun tavan goren bi hissenin ertesi gun eksi ile işlem gormesi bana mantikli gelmiyor.

8. Söylemlere tepki verilmediği daha oncekı acıklama larda gorduk meclis in acıması ile birlikte yasanın meclise gelmesi isın ciddiyeti anlasılır

Sayfa 189/912 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289689 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •