Sayfa 67/138 İlkİlk ... 1757656667686977117 ... SonSon
Arama sonucu : 1103 madde; 529 - 536 arası.

Konu: BALAT - Balatacılar Balatacılık

1.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Selamün Aleyküm cümleten.Gercek kimliği mle yazıyorum arkadaşlar.Dun seans sonuna doğru abimin beyin kanaması geçirdiği haberini aldım.Allahima çok şükür kanama durdu.Hastanedeyim.30 bin lot hubvc ve 30 bin lot Balat larimi tutuyorum.
    Kısa vadeli düşünmeyin bu iki hissede . Selametle Balat ve hubvc ortaklarim.

Ve aleykumselam. Geçmiş olsun Allah şifa versin inşallah kardeşim. Allah yardımcınız olsun.

2. Aleykümselam geçmiş olsun Allah şifa versin
     Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Selamün Aleyküm cümleten.Gercek kimliği mle yazıyorum arkadaşlar.Dun seans sonuna doğru abimin beyin kanaması geçirdiği haberini aldım.Allahima çok şükür kanama durdu.Hastanedeyim.30 bin lot hubvc ve 30 bin lot Balat larimi tutuyorum.
    ANE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Geçmiş olsun hatıp aga Allah şifalar versin.. Herşeyin başı sağlık...
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. Kap haberi var patron hisse satışı yapmış borç ödemek için. Bunu nasıl yorumlamak gerek?

5.  Alıntı Originally Posted by jargonov Yazıyı Oku
    Kap haberi var patron hisse satışı yapmış borç ödemek için. Bunu nasıl yorumlamak gerek?

Satsa ne olur, 584 bın lot tavanda alıcı vardı, öncesinde 700 kusur bin lot bekleyen vardı.. Toplam hacım 159 bın gunlukte, boyle satışa can kurban herhalde patronumuz akbıllerı yenilemek için sattı ..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...

6. Hısse satışları yok denecek kadar az buda buradan mal vermek gıbı bır niyetleri olmadığı sonucunu doğuruyor.. Zaten geriye bassalar bır lot bıle satmaları zor, benım duşuncem bellı bır fiyata çektikten sonra orada bekletecek ler, şirketin alacağı pozisyona gore yon tayin ederler...

7. Yapı kredi bin Bi performans açıklanması olmuş kapta ona bakabildiniz mi
     Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Hısse satışları yok denecek kadar az buda buradan mal vermek gıbı bır niyetleri olmadığı sonucunu doğuruyor.. Zaten geriye bassalar bır lot bıle satmaları zor, benım duşuncem bellı bır fiyata çektikten sonra orada bekletecek ler, şirketin alacağı pozisyona gore yon tayin ederler...

8.  Alıntı Originally Posted by Hatİp Ağa Yazıyı Oku
    Hatip Ağa nickinle bizlere burada ışık tutan abim veya kardeşim. Allah sifalar nasip etsin.Çok sevindim ,inşallah Allahım tez zamanda sağlığına kavusturur. Sen abinle ilgilen .Biz balat ve hubvc lere sahip çıkmaya devam ediyoruz .Tekrar geçmiş olsun saygıdeğer kardesim.

Sayfa 67/138 İlkİlk ... 1757656667686977117 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •