Sayfa 524/1002 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574624 ... SonSon
Arama sonucu : 8015 madde; 4,185 - 4,192 arası.

Konu: Viop - XIII

1.  Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    Dostum taban diyerek abarttın eyice... Cuma aldığını geri vermiş sadece... Bu hareketler çok çok normal.. Ne kadar ekşın, o kadar alsat
    %5 düşebileceği maksimumu Dostum. Pazartesi sabah ABD vadelileri %5 aşağıda açarsa şaşırmayın diye yazdığımda "Dostum kısada yakalandın herhalde" demiştin ve 100.000 açıp 103.000'i görmekten falan bahsetmiştin hatırlarsan

2. 111100acip spot açılana kadar devamlı aşağı gideriz,spot da tüm hisseler devre keserek açacağından viob payların da taban fiyatlar görürüz.

3.  Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    Yanlışın var dostum.. Cuma fdow biz kapanırken 21750 lerdeydi... Aynı yerde yine...
    fdow devre kesitiği için DÜŞEMEDİ daha fazla. DAXda devre kesme olmadığı için kıyas yapılıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by kamil79 Yazıyı Oku
    Şuan latte içiyom... Sende kısadasın galiba dostum... İzleyelim görelim bakalım kaçtan açılacak
    Yok değilim. Boştayım viop pozisyonum yok. Ama gerçekçiyim. Dow ve dax -%4 eksi yaptı hemen sonra -%5 kesicisi uygulandı dowa ve dax da şu Abdi -%7 eksiyi geçti.
    Ben Avrupa abd yatay bile olsa gün içinde bizim endeks negatif ayrılacak bekliyordum uçuş yasakları, 18 vaka, avm kısıtları, onbinlerce umre dönüşü, karantina vb derken...

Bakalım. Belki mal yığmak içim olabildiğince yukarıdan açmaya çalışabilirler ama oradan kıyım olacak gün içinde belli. Hele 16:30 şimdiden kıyamrt habercisi. Dow açınca ne b.k yiycez bakalım...

Ytd

5. Newyorkla ilgili haberlere bakın

6. Çin'in yaşadığı hastalık senaryosunun maalesef birebir batıda yaşanmasını beklemekten başka çare yok..
    Hani diyorsunuz ya short tehlike...
    Aslında long tehlike kimse farkında değil

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by milas01 Yazıyı Oku
    en çok düşen borsalara bakınca avrupa ve abd..adamlar tüm dünyayı kapitalist sistemde sömürdükleri için yani ugandadaki adamın bile eline iphone, ayagına nike, altına bmw çekebildikleri, kısaca gelişmiş ülkeler tüm dünya pazarını kontrol ettigi için ve şimdi o pazar aniden nerdeyse kalktıgından aşırı düşüyorlar. her ülke etkilenecek tabi ama biz kime ne satıyoruz ki yada ne kadar zenginiz ki durumumuz onlar kadar degişsin? onlar 5 düşerse biz 2 düşecegiz. adamın apple ı, walmartı gümlüyor senin alcatelin migrosun. walmartın misal bizim 500 top kuruluşumuzun toplamının 2 katı cirosu var..o deli gibi düşmesin de biz mi düşelim?
    Aynı düşüncelere katılıyorum bizim bistte daha global ölçekte çalışan şirketleri daha çok etkiler bu durum onun dışında iç pazara yönelik çalışan şirketleri ise daha az etkiler finansal veriler olarak analiz yapmak mümkün olabilse bile şuan ki panik durumda birsey kestirmette güç tabi bu virüs olayında en az etkilenecek sektörler medikal ilaç sektörleri gıda sektörü iletişim sektörü

DUB-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Dostum sen benim yazdıklarımı iyi okumadın galiba... Dikkat et... Ben yapabilir dedim Ayrıca şuan aşağıda olmayıp aynı fiyatlardada olabilirdi... Böyle dönemlerde nokta atışı yapmak zaten saçma bir şey... Ben daha perşembe gecesi dow en fazla 23700 leri görür sonra 21700 lere iner ve uzun bir süre yataya bağlar demiştim... Şuan farklı bir şey yapmıyor zaten... Önümüzdeki günlerde çok sık yapacak %5 ve %10 ları.
     Alıntı Originally Posted by Darvas Yazıyı Oku
    %5 düşebileceği maksimumu Dostum. Pazartesi sabah ABD vadelileri %5 aşağıda açarsa şaşırmayın diye yazdığımda "Dostum kısada yakalandın herhalde" demiştin ve 100.000 açıp 103.000'i görmekten falan bahsetmiştin hatırlarsan

Sayfa 524/1002 İlkİlk ... 24424474514522523524525526534574624 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •