Sayfa 344/1003 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444844 ... SonSon
Arama sonucu : 8023 madde; 2,745 - 2,752 arası.

Konu: HALK Cafe - II

1. Benim izlenimim şu yönde çoğu sanayici ve kobi işletmecileri ve esnaf devlet bankalarının hizmetlerinden daha memnun piyasada.devlette bunlara yönlendiriyor gibi vergi ödemeleri zorunlu karşılık oranları falan. bende garan ile değiştirsem mi diye düşünüyorum ama bundan sonra tam tersini yapmasınlar vakıf halk giderken özeller bakmasın ne dersiniz.yorumunuz nedir.

2.  Alıntı Originally Posted by muzaka Yazıyı Oku
    Benim izlenimim şu yönde çoğu sanayici ve kobi işletmecileri ve esnaf devlet bankalarının hizmetlerinden daha memnun piyasada.devlette bunlara yönlendiriyor gibi vergi ödemeleri zorunlu karşılık oranları falan. bende garan ile değiştirsem mi diye düşünüyorum ama bundan sonra tam tersini yapmasınlar vakıf halk giderken özeller bakmasın ne dersiniz.yorumunuz nedir.
    farklı bir düşünce ama üç konu var, birincisi garan el değiştirse de yaygın hizmet ağı nedene ile hala 1 numara, ikincisi bu virüs sonrasında umulmayan kurumlar zarar görüp batabilir, diğeri ise garanti ispanyol olduğu için oradan gelecek bir kararla etkilenebilir.

3. hafta sonu 15 günlük sokağa çıkma yasağı gelirse %17 kdv düşen uçaklara nasıl ulaşacağız. yahu eskiden kömür falan dağıtılırdı, keşke dün akşam makarna kömür vereceğiz deselerdi, Allah olmayana güç durumda kalana sebep versin.

4. Abd ve Avrupa artıya geçmeye çabalıyor.
    Biz de yeşil kapatırız gibi

5. 87200 üstü güvenli bölge olarak kabul ediliyormuş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    AKİNONYA ŞATOSU
    Gönderi
    11,797
    Blog Entries
    1
    Çok kısa süre içinde 5.28 olacağız bence.. Şanslı isek durmayız ve 5.87 ye vururuz. Hepsi bence...YTD ..Bir delinin hezeyanlarıdır.

Psikolojik YAS süreci
    1.İnkâr 2.Kızgınlık/öfke 3.Pazarlık 4.Depresyon 5.Kabullenme

Biz bekliyoruz, ak,garan bize doğru geliyor, ilginç.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ''Yazdıklarım tamamen hayal ürünüdür. Gerçeklerle ilgisi yoktur''
    ''Tek gerçek BeşiktAŞK''

8. artık maç yok, yeşil sahalar tatil, bu kadar borçlu klüpler ne olacak. un alsak ev makarnası falan yapsalar kesinlikle iyi para yaparlar. ama yok olmaz, onlar cepheye mermi taşıyamazlar. herkes sigaraya karşı, keyif verici bir madde olduğu için, e başkalarına göre maclarda keyif verici, neden onlara karşı değiller.

Sayfa 344/1003 İlkİlk ... 244294334342343344345346354394444844 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •