Sayfa 72/1001 İlkİlk ... 2262707172737482122172572 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 569 - 576 arası.

Konu: Viop-XX

1. Kap da ve diğer hisselerde uzun süredir takip ettiğim bir eleman var. Şirketlerin kurul toplantılarına katılıyor, fikir beyan ediyor vs.
    Adamın aldığı hisseler 2 liradan 20 liraya gidiyor, bir çok şirkete ortak oluyor. Bir kurum veya aracı yok kendi hesabına alıyor direk.. bir şirketi falan da yok.. sıradan biri..
    1-2 liralık hisselerin hepsini mi alıyor?
    yahudi ve mesleği müzik.. isim ve hisse vermeyeceğim, ama sıkı takipçisiyim. Çok büyük afaki rakamlar yatırım yapmıyor..
    Ya çok iyi bilanço okuyor yada başka bir şey var çözemedim henüz... bir fikri olan var mı?

2. Niye Short jetonu atalım ki

Zaten atmışız yeşil iken

Az da siz long jetonu atın arkadaş hep shortcudan jeton istiyorsunuz olmaz

pala her zaman birilerini buluyor.
    çıkarken shortçular
    düşerken longçular

dowda düşüş %kaç oldu.?

Alıntı Originally Posted by besonderes Yazıyı Oku
    SP:sanal para ile gerçek para avlama düzeni...
    Bende buna inanmaya başladım artık

6.  Alıntı Originally Posted by thebigshort Yazıyı Oku
    Niye Short jetonu atalım ki

Zaten atmışız yeşil iken

Az da siz long jetonu atın arkadaş hep shortcudan jeton istiyorsunuz olmaz
    Doğru diyorsun Bigşort abi, yeni jeton atmak yok makinaya
    önce eski jetonların bi kismını kapatalım, amele sümüğü gibi yapıştı elimize

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

7.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Kap da ve diğer hisselerde uzun süredir takip ettiğim bir eleman var. Şirketlerin kurul toplantılarına katılıyor, fikir beyan ediyor vs.
    Adamın aldığı hisseler 2 liradan 20 liraya gidiyor, bir çok şirkete ortak oluyor. Bir kurum veya aracı yok kendi hesabına alıyor direk.. bir şirketi falan da yok.. sıradan biri..
    yahudi ve mesleği müzik.. isim ve hisse vermeyeceğim, ama sıkı takipçisiyim. Çok büyük afaki rakamlar yatırım yapmıyor..
    Ya çok iyi bilanço okuyor yada başka bir şey var çözemedim henüz... bir fikri olan var mı?
    çok bilinmeyenli denklem gibi.

8.  Alıntı Originally Posted by Hermesj Yazıyı Oku
    Kap da ve diğer hisselerde uzun süredir takip ettiğim bir eleman var. Şirketlerin kurul toplantılarına katılıyor, fikir beyan ediyor vs.
    Yahudi diyosun zaten olay bitmiştir. Doğuştan şanslı adam

Sayfa 72/1001 İlkİlk ... 2262707172737482122172572 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •