Sayfa 24/1049 İlkİlk ... 14222324252634741245241024 ... SonSon
Arama sonucu : 8390 madde; 185 - 192 arası.

Konu: Bitcoin & Ethereum

1.  Alıntı Originally Posted by priceless Yazıyı Oku
    Her ne kadar beyaz önlüğümüzün ağzı açık olsa da sadece kabımız kadar alabiliyoruz, teknik olarak pek bir şey anlamasam da gayretleriniz için tesekkur ederim.

Dediğiniz gibi "Paypal'ın kopyası haline sokar" mı bilmem ama denklemde bu ismi kullanmanız Paypal CEO'sunun da BITCOIN'e güvenmesi yatırım iştahımızı arttırıyor.

https://www.cryptocoinsnews.com/bitc...ypal-director/
    Paypal kopyasından kastım paypal gibi adı adresi belli bir şirket haline gelmesidir. Şimdi bütün güç madencilerde toplanırsa ne olur?

Bitcoin'i yoketmek isteyen kişi (ya da devlet) madencileri hedef alır. Madencilerin kökünü kazıdı mı bitcoin'i de kazır.

Güç bütün kullanıcılara yayılırsa ne olur? Kiminle mücadele edeceksin? Torrent mantığı yani.

Paypal'ın ceosu olayın büyüklüğünü idrak etmiş. Saygı duyarım zaten o seviyede bir adamdan aksini beklemezdim.

2.  Alıntı Originally Posted by kutatku Yazıyı Oku
    Redcoin gibi coinleri yakalayabilsek dusunsenize 100 dolar oldugunu.... ben ciplak kosarim londra sokaklarinda😀

SM-G920F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ;))

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bastım bi 500tl daha. Hadi bakalım. 1000$ iken yapmayıp da 2500$'den takviye yapmak pek akıllıca değildi ama herkes benim gibi düşünürse de bir yere gidemeyiz

4. Alp Işık, btc konusunda en bilgili ve temiz arkadaş. Videolarını seyretmenizi tavsiye ederim.

https://www.youtube.com/watch?v=phH6H-p921M

5. İyi ki aldım ya. (alış kuru btcturk 2800$) şimdi 2255$

6. Merhaba arkadaşlar. Öncelikle konu başlığı altında vermiş olduğunuz değerli bilgiler için teşekkür ederim. Mevcut durumda en etkili TL ile işlem yapabileceğimiz platform hangisi diye sizlere danışmak istedim. (btcturk, koinim, paribu vb. arasından)

İyi kazançlar

7.  Alıntı Originally Posted by goldenhorn Yazıyı Oku
    Merhaba arkadaşlar. Öncelikle konu başlığı altında vermiş olduğunuz değerli bilgiler için teşekkür ederim. Mevcut durumda en etkili TL ile işlem yapabileceğimiz platform hangisi diye sizlere danışmak istedim. (btcturk, koinim, paribu vb. arasından)

İyi kazançlar
    Bugün btctürkten papara aracılığı ile alım yaptım. Komisyon 0. Sıkıntı yok.

Şimdi bakmaya üşeniyorum ama belli bir süreliğine geçerliydi sanki 0 komisyon olayı tam okumadım.

Havale için minimum 5000tl istiyorlar.

Sayfa 24/1049 İlkİlk ... 14222324252634741245241024 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •