Sayfa 141/336 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon
Arama sonucu : 2685 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: LOGO - Logo Yazılım

1.  Alıntı Originally Posted by Baygeorge Yazıyı Oku
    Hayır yeni doğal durum budur . Sabah yukarıdan açar önceki gün üzerinde kapatır .
    Çok fazla alıcı gelirse önceki günün bile altında kapatır çünkü alanları kusturmaya çalışır .
    Buna TRADE denir Siz de aynısını yapın yukarıdan verin aşağıdan gün boyunca alırsınız .
    Yeni NORMAL budur artık . . .
    ( Her yerde yeni normal var ya ondan dır . )

NoT : Spek bu şekilde kazanır zaten .
    78.00 - 78.30 arasında bana ver spek yarın sana dehlerim .
    Hayırlı olsun sizede verdi

2. Büyük yatırımcı yada tahta yapıcı iseniz verir ama ben tahtayı izlememe rağmen genelde terste kalırım trade işinde sabah ben satsam 82 de bu tahta tavana giderdi

3.  Alıntı Originally Posted by alikkkk Yazıyı Oku
    Büyük yatırımcı yada tahta yapıcı iseniz verir ama ben tahtayı izlememe rağmen genelde terste kalırım trade işinde sabah ben satsam 82 de bu tahta tavana giderdi
    Aynen öyle 2 liradan 30 a giden gübre fabrikalarına düzeltme gelmez bizim olduğumuz kağıt yüzde 3 artsa düzeltme gelir kısmet olacak adam da

4. Cuma günü hoplayarak gidersen olacağı bu gel tekrar 75_76 da sende rahatla bizde

5. Yıllardır takip ettiğim, araştırdığım, 1-2 iş yapanıyla konuştuğum Logo'ya uzun vadeli olarak giriş yaptım. "Yatırım" yaparken baktığım 4 değeri karşıladığına karar verdim. Katma değer üretme, "kolay" para kazanma, zeki&şeffaf yönetim ve ölçeklenebilirlik. SAP'deydim daha önce ama yönetimin yaptığı aptalca hareketlerden gına geldi.

Hepinize selamlar paydaşlar, umarım Logo uzun vadede herkesin umduğu gibi olur.

6.  Alıntı Originally Posted by ardac Yazıyı Oku
    Yıllardır takip ettiğim, araştırdığım, 1-2 iş yapanıyla konuştuğum Logo'ya uzun vadeli olarak giriş yaptım. "Yatırım" yaparken baktığım 4 değeri karşıladığına karar verdim. Katma değer üretme, "kolay" para kazanma, zeki&şeffaf yönetim ve ölçeklenebilirlik. SAP'deydim daha önce ama yönetimin yaptığı aptalca hareketlerden gına geldi.

Hepinize selamlar paydaşlar, umarım Logo uzun vadede herkesin umduğu gibi olur.
    Sayın ardac hoşgeldiniz,ben de sizin gibi düşünerek gelmiştim logo ya uzun yıllar kalmak dileğiyle, sektörel konumu ve sektörün ivmesi heyecanlandiriyor,mutlaka inişler çıkışlar olacaktır şirket işini bu şekilde yapmaya ve büyümeye devam etsin beklemek için motivasyonumuz bu olacaktır

7. Birde temettü alışkanlığı olsa güzel olacak o nokta çok zayıf

8.  Alıntı Originally Posted by Egem Yazıyı Oku
    Birde temettü alışkanlığı olsa güzel olacak o nokta çok zayıf
    Temettü olmaması bence çok doğru şirket dağıtacağı parayı yeni yatırımlarda kullanıyor yeni şirketler alıyor. Uzun vadede bu stratejiyi şahsen daha doğru buluyorum. YTD.

Sayfa 141/336 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •