Sayfa 683/863 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon
Arama sonucu : 6902 madde; 5,457 - 5,464 arası.

Konu: KLMSN - Klimasan Klima

Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    4 Kasım 2029 tarihli sayın Brain in gönderisi. Maalesef maçı 3-0 hükmen kaybettik

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Nasip bu işler...

2. İlk yarı 23tl ile tuttuda ikinci yarı sahaya kovit girdi
    Önümüzdeki maçlara bakalım artık😊

Alıntı Originally Posted by hectoral Yazıyı Oku
    4 Kasım 2019 tarihli sayın Brain in gönderisi. Maalesef maçı 3-0 hükmen kaybettik

Redmi 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by eva Yazıyı Oku
    NOT: @Cool, eğer bu mesajı okursan, başlığa mevcut takasın kısa geçmiş bir yorumunu yaparsan lütfen, arkadaşlarımız belki okumak, değerlendirmek ister.
    Borsa ile ilgilenmiyorum hisseden çıktığımdan beri. Marttaki çöküşte elimde boşta TL olsa arena ve tupraşa girerdim gözü kapalı. 9-10 fiyatlardan tepkiye bundan da alırdım biraz.

Akşamları bir arkadaşın hesabından bakıyordum takaslara falan, haziran sonu o da kapattırmış ekranı. Veri ekranım yok şu an yorum yapamayacağım. En son bildiğm condor boşaltmıştı ne varsa, yabancı kaldıysa norveç varlık fonunun malları kalmıştır herhalde.

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Cool a da çok söyledik takas vb. hikaye ağalar isteyince gider esas olan bilanço ve teknik dedik. Ne oldu 12 - 23 hareketini kaçırdı en kötü 20 lirada verilirdi. Bilançoyu bekliyorum şahsen ve bundan sonra gelecek iyi bilançolara duyarlı olduğunu düşünüyorum.
    5,2X maliyetli malım ile 18.XX görüp, 16,08 verdim hepsini. Parayla da 5,70 dolar, 270 fiziki altın aldım.

2019 3. çeyrek bilançosu ile film bitti bu hissede. Enver yaptı 20 üstünü ama temelsiz manipülatif hareketti. Enver olmasa 2019 3. çeyreğe 9.xx fiyatlarda yakalanıp 7 civarlarına inecekti en iyi ihtimal ile.

4. Ya ss yada ss

MI 5s cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by coastguardsar Yazıyı Oku
    Ya ss yada ss

3S yazarsaniz daha etkili olur

6. Hâlâ inat ediyorsun piyasa ile inat olmaz bence borsadan çıkmak doğru karar olmuş, artı alternatif yatırım araçların da çok sağlam bence, bol kazançlar diliyorum.
     Alıntı Originally Posted by CooL Yazıyı Oku
    Borsa ile ilgilenmiyorum hisseden çıktığımdan beri. Marttaki çöküşte elimde boşta TL olsa arena ve tupraşa girerdim gözü kapalı. 9-10 fiyatlardan tepkiye bundan da alırdım biraz.

Akşamları bir arkadaşın hesabından bakıyordum takaslara falan, haziran sonu o da kapattırmış ekranı. Veri ekranım yok şu an yorum yapamayacağım. En son bildiğm condor boşaltmıştı ne varsa, yabancı kaldıysa norveç varlık fonunun malları kalmıştır herhalde.

5,2X maliyetli malım ile 18.XX görüp, 16,08 verdim hepsini. Parayla da 5,70 dolar, 270 fiziki altın aldım.

2019 3. çeyrek bilançosu ile film bitti bu hissede. Enver yaptı 20 üstünü ama temelsiz manipülatif hareketti. Enver olmasa 2019 3. çeyreğe 9.xx fiyatlarda yakalanıp 7 civarlarına inecekti en iyi ihtimal ile.

7. İş yat. İzin verdiği kadar gidebiliyor. İstediği olmazsa kotları yigiyor

8. Ya ss yada ss hadi bakalim

Sayfa 683/863 İlkİlk ... 183583633673681682683684685693733783 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •