Sayfa 335/634 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435 ... SonSon
Arama sonucu : 5068 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by jebaha Yazıyı Oku
    Bi bitmediniz ... hasetinden çatlayan kendi kazanamayınca başkası da kazanamasın isteyen ağlaklar sürüsü..
    kazanıyorsunuz haklısınız
    bu kazancınızı heba etmeyin
    nasıl olsa tahtada ky yoktur
    alış yazmaz diyorum tabi
    verin gitsin
    bistte hissemi yok
    azıcık hesap yapın
    5 arçelik değerini geçti
    2 türlcell piyasa değerine
    2 garanti piyasa değerine ulaştı gibi

tekrar diyorum
    bistte hissemi yok
    böyle kazançlar 40 yılda bir görülür
    isterse 10.000'e götürsün size ne.

garanti ile ak bankı üst üste koyacak
    daha ne diyeyim.

2. yılların emeği var burda farkındayım speğinede yatırımcısınada bravo içimde zerre hased olamaz ALLAH herkezin gönlüne göre versin sti. b. ser artırımı yapıyor bu şti. ++ yansır hakim güç dilerse uç noktalara taşır kim engel olabilir yanlış anlaşıldıysam özür dilerim ALLAH birinizi bin etsin kalın sağlıcakla y.t. değildir

3. maziden milliyeti dündar + ..ner 400 kuruştan 25 bin liraya güvener doğubu 105 rahmetli ayı fikret borovayı 2liradan 105 liraya kör 40 kuruşluk globalleri 17 lere götürdü uzan 13 lük çukeli ne yaptı otkar egen 15 yıl önce neredeydi ve bunun gibi yaz yaz bitmez yenileri zaten herkez biliyor buranın tavanı tabanı olmaz risk sevmeyen alır yıllar boyu çilesini çeker taşır cüzi karla ayrılır çıkıştrendine girmiş hisseyi bir yürek yemiş riske girer alır senin yılarca kazandığının mislini çok kısada alır burası borsa burada her olasılık var yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

4. Pazartesi günü BİST'ten iki sıfır atılacak. Bunun bir etkisi olur mu? Bana kalırsa olur.
    BİST 100 binin üstüne çıktı ve şu anda: 119.031.
    İki sıfır atılınca endeks: 1190,31 olacak.
    Bizim Kent: 2010,2 TL iken, 20,10 TL olacak.
    Anormal yüksek fiyat yerine, makul bir fiyat. Yani olumlu etkilenecek.
    tahtayı yapanların sürekli tavan tavan götürmesinde bunun da etkisi var. dolayısıyla bugün de yükselir. Sonra pazartesi? O zaman normalleşme başlayabilir.
    Borsadan iki sıfır atılması uygulaması olumlu olur. Bunun yapıldığı gün BİST'in yükselmesi beklenir.

Elbette bunlar yalnızca bir tahmin, benim yorumum.

5. anlatsam da anlayabilecek durumda değilsin yapacak bi şey yok.

6. https://www.ntv.com.tr/video/ekonomi...u0OzxYBZMXouSA
    genede ben anlatmayayım
    dinleyin.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Ayfongarahisar
    Gönderi
    2,164
     Alıntı Originally Posted by helios Yazıyı Oku
    Pazartesi günü BİST'ten iki sıfır atılacak. Bunun bir etkisi olur mu? Bana kalırsa olur.
    tahtayı yapanların sürekli tavan tavan götürmesinde bunun da etkisi var. dolayısıyla bugün de yükselir. Sonra pazartesi? O zaman normalleşme başlayabilir.
    Borsadan iki sıfır atılması uygulaması olumlu olur. Bunun yapıldığı gün BİST'in yükselmesi beklenir.

vist için özellekliede yabancı için psikolojik olarak etkisi olur. daha önceki sıfır atımında borsa iyi para girişi olmuş. bakalım kısmet kent bu vakitten sonra yorumlanamaz(gecen haftada dedim) hisseyi ky götürmüyor hoş toplasan 3 bin lot cıkacagını sanmıyorum. spegimize ceza gelmedi! burva ya geldi, kutpo geldi glygo geldi rodrıgo spegine geldi ama kentte daha ceza gelmedi.
    piyasa değeri şuan için 1 nükleer santral , 1 tüpraş yapacak seviyeye gelmiştir. hedefim 2 nukleer santral +petkim +akbil
    Bildiğim tek şey, hiçbir şey bilmediğimdir...
    Namık Kemal

8. Benim bildiğim sadece endeksten atılacak.. Hisse fiyatları aynı kalacak..
     Alıntı Originally Posted by helios Yazıyı Oku
    Pazartesi günü BİST'ten iki sıfır atılacak. Bunun bir etkisi olur mu? Bana kalırsa olur.

FIG-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 335/634 İlkİlk ... 235285325333334335336337345385435 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •