Sayfa 390/851 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490 ... SonSon
Arama sonucu : 6806 madde; 3,113 - 3,120 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Bu arada hiç istemem ama olası kur hareketinde kasasında döviz fazlalığı olan karton da bundan olumlu etkilenecektir..

Yine bu arada ben sayın kasvetin sattığına inanmıyorum nerden mi biliyorum kendimden..

2.  Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Bu arada hiç istemem ama olası kur hareketinde kasasında döviz fazlalığı olan karton da bundan olumlu etkilenecektir..

Yine bu arada ben sayın kasvetin sattığına inanmıyorum nerden mi biliyorum kendimden..
    bağımlılık mı yapıyor..

3. Bankalar patetes, Havayolları patetes. Paralar oralardan çıkıp bedelsiz beklentili A-b-c farketmez hepsinine resmen akıyor.7/24 çalışmasıymış yok bilançoymuş hikaye ..Yeni gelen yatırımcılarda oluk oluk geliyor. Bu rüzgar nereye kadar devam edecek? Kİmse bilemez...Umarım küçük yatırımcı bu sefer kazanır. ytd

4. Alayı gitti. Philip capital den
     Alıntı Originally Posted by lalezar Yazıyı Oku
    Bu arada hiç istemem ama olası kur hareketinde kasasında döviz fazlalığı olan karton da bundan olumlu etkilenecektir..

5.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    bağımlılık mı yapıyor..
    Düşerken satmak kolaydır böyle çıkarken çok zor..Ayrıca çok uzun zaman kar yapmadan beklendi tam kar yapmaya başlamışken ben satamazdım...

6.  Alıntı Originally Posted by kasvet Yazıyı Oku
    Alayı gitti. Philip capital den
    o zaman güle güle harca diyelim arada uğrada selam ver bari özletme kendini..

7. İşyatırım bendendende bu kadar hayırlı kazançlar
    ytd deli saçmasıdır

8. Ağam herkes veriyor

Durum nedir

Eksi değiliz değilmi

Hedefim yüksek

Kalp var bende. Alıştıra alıştıra yazın

Sayfa 390/851 İlkİlk ... 290340380388389390391392400440490 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız