Sayfa 144/1006 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon
Arama sonucu : 8042 madde; 1,145 - 1,152 arası.

Konu: Viop - XXII

1. ABD ADR

Uzun zamandır AKBNK BIST de hafif ucuz kalmış.
    5,50 destek olabilir.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Sistem büüüle
    az kişi kazanır cok kişi batar
    Strateji önemli, kademeli iş ve disiplin birde sabır gerektirir. ama kaderden kacılmaz, herşey nasip kısmet
    geniş açıdan bakarsak,
    Daha önce demiştim gram altın bazlı bistte yeni dip beklentimin olduğunu,bistte TL bazlı fazla düşüş olucağını düşünmüyorum belki 80bin o da cok zorlarlarsa ikili dip ayağına tutunur yine, biliyon borsaların özü boğa, hep yukarı gitmek istiyor. bi şekilde zamanı gelince yine yukarı gitmek isteyecektir sıkma canını fazlada şeytmemek lazım
    Bence çok fazla kişi Kazanır ama nazar değer 🧿 göz değer diye söylemezler .

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

3.  Alıntı Originally Posted by Kartalım10 Yazıyı Oku
    Önce söylediklerinin arkasında durmayı öğren sonra gel sana teknik öğretiriz o kolay
    tahmin etmiştim grafik falan bilmediğini grafik koymayı bilmiyorsan bi daha yazımı alıntılama.

ben gayet basit yükseliş trandi bu ve bitti diyorum sende yok kanal falan bilmiyosun diye idada bulunuyosun.

insan iddiasını ispatla mükelleftir. ispat edemiyorsa müfteridir.

ya ispat edersin yükseliş kanalında olduğumuzu yada müfteri olarak kendini etiketlersin.

4. Net döviz rezervi - 30 milyar dolar olmuş.
    Eksi rezerv kavramı ile de tanıştık

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. AKBNK da PD/DD 0,50 ye gelmiş.

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

6.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    tabi senide anlıyorum dün akşam 120.500 bekleyip 115.000 de soluğu alınca bünyede ister istemez stres yapıyor.
    Aslanım ben her sözümün arkasindayim sende oda yok ben düşmez demedim hiç bir zaman trent yukarı dedim 980 den beri senin gibi niceleri geldi karşıma tarih oldular seni senin gibileri endeks yukselirikende karşımda görmek isterim delikanlılık savaş meydanında onurluca dövüşüp gerekirse ölmektir senin yaptığın gibi savaş esnasında rüzgar kimden yana dönerse o tarafa geçmek değildir hadi bak işine.

7.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Bence çok fazla kişi Kazanır ama nazar değer �� göz değer diye söylemezler .

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
    Keşke üüüle olsa ama yarın yine cok kişi ütülücek

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8. Verdiğim rahatsızlıktan ötürü sizlerden özür diliyorum dostlarım bol kazançlar esen kalın.

Sayfa 144/1006 İlkİlk ... 4494134142143144145146154194244644 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •