Sayfa 59/133 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon
Arama sonucu : 1059 madde; 465 - 472 arası.

Konu: ROYAL Royal Halı İplik Tekstil Mobilya Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Adı üstünde ticari ikdisadi bütünlük bu şirket Allahın izniyle yoluna devam edecek bence daha 15 günce altı yedi tane yeni bayilik verildi 80 e yakın yeni personel alındı ytd

2. Önce TV'lerde reklamlar çıktı sonra satış haberi tmsfden sonra bilançosu gelecek oo filen derken hayırlı işler the vayy be işlem tamam

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bu kadar insan şu son birkaç aydır nerdeydi satış haberi ile bi anda forum doldu taştı. iyi niyetli yorum yapan bilgili insanlara

4.  Alıntı Originally Posted by sozdemir Yazıyı Oku
    Bu kadar insan şu son birkaç aydır nerdeydi satış haberi ile bi anda forum doldu taştı. iyi niyetli yorum yapan bilgili insanlara
    iyi niyetli yorum yapan bilgili insanlara sayılıyız. bence bazı arkadaşlar art niyetli yorum yapıyorlar

5. Çarşı karışmış yeni elemanlar gelmiş

Benim aklım bana bile yetmiyor...

6. Eleman kaçtı... Sıkıntı yok. Nöbete devam sevgili arkadaşlar

7. Nabız yokladı vede kimler var dedi sadece royal de yazmış spek elemanı yoklama yaptı
     Alıntı Originally Posted by Taptuk Yazıyı Oku
    Eleman kaçtı... Sıkıntı yok. Nöbete devam sevgili arkadaşlar
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Ay’lar önce foruma bu halı “Uçan halı” olacak yazmıştım🚀 Pirana’lar kan’ın kokusunu almış buraya üşüşmüşler. Ama yemezler...
    Yanlızkurt başka sayfalar da ulu’sun.
    Burda ki kimse yemez o numaraları💪 Tüm gerçek yatırımcılara da hayırlı olsun🙏 Hz. Mevlana’nın dediği gibi bakıyoruz “Güzel bakan güzel görür”

Sayfa 59/133 İlkİlk ... 949575859606169109 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •