Sayfa 607/996 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657707 ... SonSon
Arama sonucu : 7963 madde; 4,849 - 4,856 arası.

Konu: Viop - XXIII

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    bak yine alınganlık gösterdin. sistemi hava kaçırmayan biri varmıdırki seninki hava kaçırmasın. arada kaçırıyor, veya hiç kaçırmıyor diyebilirdin. yani senin sistem hava kaçırıyor diye özel olarak seni seçmedimki çok alıngansın
    yok alınmadım.
    sadece burada sistem çalışmaları değer görmüyor.
    genelde geyik gidiyor.
    sistemler tabikihava kaçıracak.
    ama çalışmalar fikir alışverişive sistemleri geliştirmeye yönelik olmalı.
    böyle bir şey değer görmüyor burada,ilgide görmüyor.

reisin müjdeyi vereceği sırada
    dolarda
    rsi-cci saatlik veya h4 e hiç bakan,paylaşan oldumu.?
    15 dk lık ta olurdu.
    viobtaki 30 dk macd uyumsuzluğuna bakan oldumu.?

Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    yok alınmadım.
    sadece burada sistem çalışmaları değer görmüyor.
    genelde geyik gidiyor.
    sistemler tabikihava kaçıracak.
    ama çalışmalar fikir alışverişive sistemleri geliştirmeye yönelik olmalı.
    böyle bir şey değer görmüyor burada,ilgide görmüyor.

reisin müjdeyi vereceği sırada
    dolarda
    rsi-cci saatlik veya h4 e hiç bakan,paylaşan oldumu.?
    15 dk lık ta olurdu.
    viobtaki 30 dk macd uyumsuzluğuna bakan oldumu.?
    bana kalırsa hiç yorulma çünkü herkesin kendi kafasına göre bir sistemi var ve burasını vakit geçsin arada şamata yapıyoruz diye takip ediyor. yani falanca ne yazmış ona göre pozisyon alayım demiyor. ancak çok tecrübesiz olup kenardan isleyenler olabilir.burda yazan çizen herkes ben diyor başka birşeyi dikkate aldıoğı yokki başka tesbitlerin değerini bilsin. yaa takıl işte...

3. Ben dedim

Falanca ne yazmış ona göre poz açayım diye

Big short yazdı bilmem nereden short diye

Ulan dedim 200 puan terse stop koyup bi deneyim bakalım maksat muhabbet olsun

Antrikot 200 puan aşağıdan kapandı

Ben de kapandım

Hay dedim senin yazacağın pozunda ...

Alıntı Originally Posted by iyikotuvegudubed Yazıyı Oku
    Ben dedim

Falanca ne yazmış ona göre poz açayım diye

Big short yazdı bilmem nereden short diye

Ulan dedim 200 puan terse stop koyup bi deneyim bakalım maksat muhabbet olsun

Antrikot 200 puan aşağıdan kapandı

Ben de kapandım

Hay dedim senin yazacağın pozunda ...
    farklı mekana girince tecrübelide olsanız insan acemilik dönemi yaşayabiliyor. ben burada acemilik yaşadım mesela. ama geride kaldı. buranın havasını çok iyi kokladığım için artık, artık nefes almakta hiç güçlük çekmiyorum. o dediğinede inanmam

5. Covid vakalarını saklayan veya az çıkması için gerekli testi tedbiri yapmayan tek ülke biz değiliz İran'ın nasıl davrandigi ortaya çıktı geçenlerde.
    Dünya ilk başlarda İngiltere'nin sürü bağışıklık sistemine evrildi covid yayılacak sadece yavaslatabildigimiz kadar yavaslatilacak metod bu sürekli ağır karantina ile aşılamiyacak durumda yaygınlasmis ve dirençli surecli bir lanet virus bu.
    Bu minvalde yumuşak iniş tercih edildi.
    Ekonomiyi durduramazlar.
    Halkın tedbir ve bilinç düzeyi ise tartışılır o başka bir konu şuan iki sokak ilerimde düğün var Ege sıcağı var ve ne maske ne sosyal mesafeyi düşünen var acı patlıcanı kırağı çalmaz diye atasözü olan bir milletiz 😂

Son hafta borsamiz ise şu virüs işi ortaya çıktığından beri dengesiz,absürt, kumarhane modelinde yeni bir çığır açarak kendisini aştı resmen manipülasyonun ağ babası yapıldı şimdi böyle bir piyasada ne sistem ne strateji çalışmaz verimli sistemin en kralı %50 tutarliysa o sistem baştacidir.

En kötüsü ise vatandasiyla yatirmcisla,traderiyle vs.kurumlara,devlete,idarecilere vs hiç güvenin kalmamasıdır ki bu kaos getirir tam bir boşluk toz duman ortalık tam çarpma sistemine döner yazık küskünler artar sistem işlemiyecek kadar siglaşır.

Kimsenin aklıyla alay edilmemeli algiyla günü anı kurtarirsin fatura eninde sonunda masaya gelir.Saygilarla.

bakın bu konuda bir örnek vereceğim. isim vermeyeceğim. herkesin tanıdığı bir arkadaş vardı. beni sürekli takdir edip övgü dolu sözler söylemesine rağmen, illa odunumun parası diye, diye, battı gitti. öyle tahmin ediyorum. inşallah yanılıyorumdur

Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    bakın bu konuda bir örnek vereceğim. isim vermeyeceğim. herkesin tanıdığı bir arkadaş vardı. beni sürekli takdir edip övgü dolu sözler söylemesine rağmen, illa odunumun parası diye, diye, battı gitti. öyle tahmin ediyorum. inşallah yanılıyorumdur
    yani buna rağmen bildiğinden şaşmadı.onun için tecrübeli borsacının psikolojisini az, çok, bilirim

8. Haziran ayına göre banka şube sayıları.

Bankalar şube kapatmaya devam ediyor.

İŞ Bankası'ndan bir yetkili geçen açıklama yapmıştı, şubedeki personele şubede yapacakları başka işler bulacağız teknoloji geliştikçe müşteri ihtiyacı farklılaşıyor vs.

Şube sayıları azaldıkça kiralar da düşer, genelde bir caddede şube için yer olmayınca fiyatlar yükseliyordu, tersi durumda kira pazarlıkları artar. Zamanında bir tanıdığımın bir kaç tane bankaya kiralık dükkanı vardı uçuk kira geliri vardı, en son ne oldu bilmiyorum.

https://www.tbb.org.tr/modules/banka..._bilgileri.asp

Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

Sayfa 607/996 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657707 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •