Sayfa 121/948 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon
Arama sonucu : 7579 madde; 961 - 968 arası.

Konu: ERCB - Erciyas Çelik Boru

1. Ky korunuyor sanırım aferin spk sen bizi korumasan ne hale gelirdik acaba

GT-N7100 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Ben yeniyim arkadaşlar. Cahilliğimi hoş görün. OZBAL'da cezaya yakalananlardanım. Arkadaş tavsiyesiyle girmiştim. Ama merak ettiğim şu: Bazı arkadaşlar 6-7-8 gibi fiyatlardan bahsetmiş. Birleşme olduğunda kağıt uçacak havası var ki birleşme olmaması için hiç bir neden yok. Yani SPK onayı da gelecektir yakın zamanda. Buralara gidecek kağıdı niye almasın aracı kurumlar, fonlar. Bildiğim bişey varsa o da beklentisi olan kağıdı hiç bir şey durduramaz. Yanılıyor muyum acaba. Amacım kötüleme vb. değil. Bunlar sadece kafama takılan sorular. Bol kazançlar.
    Son düzenleme : ilkerozan; 31-05-2017 saat: 11:40.

3.  Alıntı Originally Posted by Kenan06. Yazıyı Oku
    Ky korunuyor sanırım aferin spk sen bizi korumasan ne hale gelirdik acaba

Aynen spk olmasaydı b.y bizi nasıl tokatlayacak,düşerken ölü taklidi yapan spk yükselen hisse görünce hemen devreye giriyor.tabi yükselmesini istediği hisselere ses yok.

Sent from my iPhone using hisse.net mobile app

4. Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

5. Spknın yasağı ile sadece tahta durgunlaştı.

2,40 Taban yaptığında birisi kökten kazıdı aldı ne varsa.Eğer ciddi satış gelseydi o gün tabanı bozmazlardı.Piyasada kredili malı olan veya bu tarz yasaklardan ötürü hissesini hemen satamayacak adamlar ellerindeki hisseleri satarak farklı kağıtlara geçiş yapıyorlar.Bu yüzden de hacimde düştü alıcı satıcı da.

Ben bu yüzden uzaktan izliyorum.Elimde sadece uzun vade bekletmeyi düşündüğüm hisseleri bıraktım.Bugün biraz daha destek attım 2,70 den hatta biraz daha alabilirim.Benim açımdan beklentisi bitmediği sürece bu kagıt yoluna devam edecektir.

Ama yasaktan ötürü kağıda olan talebin azaldığıda bir gerçek.

Bu kağıtta işlem stratejisi artık al sat değil ,uzun vade beklenti ile işlem yapan yatırımcılara kaldı diye düşünüyorum.Bu nedenle dezavantajı hacmin ve sert hareketlerin düşmesi diyebilirim ama avantajıda yok değil.Eğer spk onayı gelirse tahta alım fırsatı bile vermeden kopup gidebilir.
    En iyisi spk onayı bekleyerek yeni şirketin bilançolarını takip etmek olmalı.

Şirket birleşmesi olduğunda hem lotu azalacak hemde halka açıklığı düşecek.Ondan sonra istediği gibi at koştururlar ama önce birleşme olmalı ve yeni sahiplerin sahip çıkması gerekiyor.

Birleşme oranı arkadaşların yazdığı gibi 0,29 gibi oransa zaten birleşme sonrası fiyat 9 lara gelecek.Elimizdeki hisse sayısı da 3 te 1 e gelecek.

Beklentisi olan kağıda sadece dont walk alone derler......

6. ben bekliycem

7. Bekledigimiz için düşüyor.Bekliyor,sinirlerle oynuyor.

8. Spk onayı ne zaman gelir arkadaşlar bilgisi olan varmı.

Sayfa 121/948 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •