Sayfa 284/402 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384 ... SonSon
Arama sonucu : 3214 madde; 2,265 - 2,272 arası.

Konu: ALKA - Alkim Kağıt

1. Spek imiz sistemler al vermesin diye 3 gün az da olsa artı kapatmasını istemiyor bugünde öyle yaptı artı kapatsaydı al vereceklerdi ama engelledi bu haftada geçti artık ama ilk çıkacak hisselerin başında geliyor aşagılar da alım fırsatı verirse maliyet düşürecem hisseye güveniyorum ortam yok spek bu ortamda götürse tek başına götürmesi gerekiyor millet gelmiyor hisseye şimdilik

2. Dolar kuru şu anki seviyelerinden yukarılara giderse bütün hisseler gibi ALKA da dolar bazında çok ucuz kalacak. Bu hisselerin bu seviyelerde gezinmesi, bankaların enflasyon altında verdiği düşük faiz misali, paramızın erimesine neden olacak. spek gereksiz baskı ile hisseyi ayağa düşürmeye çalışıyor.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

3. [IMG][/IMG]

Bolinger bant iyice daraldı. Bir kırılma olacak ama aşağıya mı olur yoksa yukarıya mı olur kestirmek zor.

Ancak 13,30 bana göre kritik seviye. Bu rakamın altına inerse kırılma aşağıya olur.

13,30 üstünde kaldığı sürece kırılmanın yönü yukarı olacağı düşüncesindeyim.
    Yazılarımın tamamı şahsi görüşlerim olup, SPK Kanunu ; madde 101, 103, 104, 106, 107, 110 ve diğer ilgili maddeleri kapsamında görüş ve düşüncelerim asla yatırım tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir. Aksi halde zarar edebilirsiniz...

4. ne destek kaldı ne direnç :(

piyasalar allak bullak

İyi olur inşallah

Kesinlikle YTD.
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

6. Bu haftayı 13 altında kapatmasak bari

7. Bu hafta yatırım fonu hisseyi toplamış gerisini iş yatırım toplamış hisse belli yerlerde toplanmaya başlanmış şu an hissenin degeri normal bana göre tavan çekse zirvesine çıkıyor hemen hemen yüzde 10 düşüş normal 13 altı düşerse sıkıntı yok benim için bilanço iyi geldiği takdirde ucuz sayılır ben yüklü girerim bekliyorum ama düşmüyor düşeceğini tahmin ediyorum ama çünkü blançoya daha 2.5 ay var

8. Küresel piyasalardaki değişkenlikler ve dünya borsalarındaki pek çok yatırımcının geçen haftaki yoğun hisse satışları yaparak nakite geçmeleri biraz endişe yarattı. Alka bu hafta tekrar toparlamazsa beklentiler epey bir uzun zamana kalır.

Sayfa 284/402 İlkİlk ... 184234274282283284285286294334384 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •