Sayfa 221/603 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321 ... SonSon
Arama sonucu : 4824 madde; 1,761 - 1,768 arası.

Konu: JANTS - Jantsa Jant Sanayi

1.  Alıntı Originally Posted by aslanbey Yazıyı Oku
    fiili dolaşımda çok az var mrshl belki borsadan da çıkabilir.....patron topluyordu benim bildiğim
    Ayrıca borsdan çıkması için %1 in altına düşmesi gerek diye biliyorum..
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir Olamaz. Yatırım Sermaye Piyasası Kurumunun Belirttiği Kurallara Göre Yapılmalıdır. Duhul 2009

2.  Alıntı Originally Posted by aslanbey Yazıyı Oku
    bilgi için teşekkürler...biz sığ hisseyiz..
    aynen katılıyorum orta ve uzun vadede yüz güldürür jants.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir Olamaz. Yatırım Sermaye Piyasası Kurumunun Belirttiği Kurallara Göre Yapılmalıdır. Duhul 2009

3. Jants da Takas da 1.sırada olan Emeklilik fonlarının 2 yıldır taşıdığı lotları bitmek üzere.. 2 yıldır hisseyi baskılayan unsurun fon lotları olduğunu düşünüyordum.. Artık olmadığına göre hissenin önünün daha da açıldığını umuyorum.İnşaallah çok iyi yerlere gelecek.ytd

4. Sevenhill kardeş buradaysan senin de düşüncelerini merak ediyorum. Daha önce başka bir hisse de daha beraberdik.. Benzer bi hisse Orada zamanında giriş çıkışlar yapmıştın.

5.  Alıntı Originally Posted by Tekniksiz Yazıyı Oku
    Sevenhill kardeş buradaysan senin de düşüncelerini merak ediyorum. Daha önce başka bir hisse de daha beraberdik.. Benzer bi hisse Orada zamanında giriş çıkışlar yapmıştın.
    sn. tekniksiz hedefimi önceki sayfalarda bir kaç kez çizim ile eklemiştim foruma.. olumsuz bir durum olmadığı sürece beklerim hedefime kadar(geldiğinde de duruma göre tekrar realize ederim)..

şu an çok da yazıp çizilecek bir şey yok zaten.. maşallahı var hissemizin..

emeklilik fonu düşüncelerinize de katılıyorum..

6. Birgünlük sert düzeltmenin sebebi acelesi olmasındamış çıkış haberle desteklenirse çok güzel yerlere gidebilir hayirlisi

7. Y T D .

8. MARSHALL tavana kitledi, satıcısı yok, sıra sende...

Sayfa 221/603 İlkİlk ... 121171211219220221222223231271321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •