Sayfa 343/416 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393 ... SonSon
Arama sonucu : 3322 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: MERKO - Merko Gıda

1.  Alıntı Originally Posted by TURKISHSFORCES Yazıyı Oku
    Sevgili ortaklar. Bilanço geldi. İnceleme şansınız oldu m bilmiyorum. Ama yayınlalana bilançoda şirket sürekliliği ile ilgili denetçi raporunda altta paylaştığım bir kısım var. Bunu nasıl yorumlamak gerekiyor C ev D maddelerini ayrı ayrı profesyonel olarak yorumlayacak biri var mı? Mali müşavir varsa 10 numara aydınlatıcı olur

mali müşavir değilim ama az çok anladığım şirket aynı carrefourda olduğu gibi işletme sermayesini eksiye geçirmiş patronda TTK 376 ya göre şirketin devamlılığını sağlamak için yüksek bedelli açıklamış.bedelli ile kasaya 60 milyon civarı girecek TTK 376 risk kapsamından çıkacak işletme sermayesi artıya geçip şirket rahatlıyacak olacak olan bu zaten bu yüzden yıllardır sürünen hisse fiyatları artışa geçti.ha birde şu var kasaya giren bu para doğru kullanılmazsa yine aynı tehlike 2-3 yıl içinde oluşabilir.

2. Bilanço normal veya iyi olsaydı zaten 20 senede en az 5 kat prim yapardı. Ben kendi adıma belli bir risk alarak yatırım yaptım. Önceki raporlarda da zaten benzer ifadeler yer alıyordu.

Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

3. millet sıraya girdi metrodan inmek için.
    Akşama bi brüt gelir sanki.

Alan,satana hayırlı olsun dostlar.

Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

4.  Alıntı Originally Posted by Aydınefesi Yazıyı Oku
    millet sıraya girdi metrodan inmek için.
    Akşama bi brüt gelir sanki.

Alan,satana hayırlı olsun dostlar.

sağolun hocam. dualarınız gayet güzel etki gösterdi.

5. Bugün 3.35 üstü kapatsın da haftaya zaten brüte girer. Birkaç günde orda oyalanır.

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeleri “Yatırım Danışmanlığı” kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, Aracı Kurumlar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır.Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

6. Firma istese denetçiye bunları yazdırmazdı. Denetçiler ve değerleme şirketleri ile ilgili bizzat tecrübem olmuştu. Çok zor değil bu işler.
     Alıntı Originally Posted by TURKISHSFORCES Yazıyı Oku
    Ben anlayacağımı anladım da bu seviyesiz uslup noluyor kardeş? Sen burayı başka forumlarla karıştırdın sanıyorum

7. yapıştır .....
    Haddini aşan şey zıddına döner.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by Unutmam Yazıyı Oku
    sağolun hocam. dualarınız gayet güzel etki gösterdi.
    Siz de sağolun kardeşim.

Bayağı Silkelemeli bir gün oldu.

Akşama doğru rengi belli olur.
    Sağolsun,al-sat fırsatımız da doğmuş oldu tahtacı sayesinde.
    Asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Ancak bir aptal suyun derinliğini iki ayağıyla ölçer..Afrika özdeyişi

Sayfa 343/416 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •