Alıntı Originally Posted by WellsFargo Yazıyı Oku
senelerce hisseyi taşıyorsunuz elbette benden daha detaylı biliyorsunuzdur hisseyi o yüzden sonuç odaklı konuşalım bu hisse babamın oğlu değil para kazandırmayacağını dşünürsem bir saniye durmamam zaten burada... veya vur kaç yaparım girerim bir kar veya kötğ durum görürsem haftasına çıkarım...

o yüzden şirket iyi kötü diye değil de somut veriler üzerine konuşalım... şirketi stok maliyetine kadar biliyorsunuz madem bu libya işi nedir , kaç adet ürün hangi fiyat ile verildi ve arkası olacakmı peki ? benim hesabıma göre libya satılan ürünler %130 gibi bir kar marjıyla satılmış olmalı ki %40 ciro ile toplam karlılığı %28 den %50 ye çekmiş... saniye saniye takip ediyorsunu beni müşteri ilişkilerini rama zahmetinden kurtarın bu yılın ilk altı ayının bu bomba ihracatının detayları nedir acaba , beni aydınlatırsanız sevinirim
Bu hafta ici ozelden size konu ile ilgili bildiklerimi paylasmaya calisacagim. Musteri iliskilerini de lutfen arayin. Verdikleri (vermeyecekleri) bilgileri bir de sizden okumak isterim. İyi geceler.