Sayfa 220/324 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320 ... SonSon
Arama sonucu : 2585 madde; 1,753 - 1,760 arası.

Konu: PRKME - Park Elektrik Madencilik

1. Vay arkadaş bir kerede çıktığın yerde bir dur bee... baş belası kağıt, Tavan gördü yine açtı tavanı... Kağıdı bir rahat bırakın, az gitsin ya...

2. Kağıdın canını okudular yine. Başka kagitlar tavan olunca açmıyor.. bunun tavan 5 dakika bile sürmedi... Ne iştir anlamadim..

3. Arkadaşlar sosyal medyada oduncular yine manipüle etmesin kağıdı, birşey varmı ben goremdim, sizde bir kontrol edin.. hissede spek varmi, birşey duyarsanız önceden haber edin... bu sefer kurda cakala yine yem olmayalım, her ihtimale karşı yarın Stop koyalım... y.t.d. 👍

4.  Alıntı Originally Posted by Mustafa5 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar sosyal medyada oduncular yine manipüle etmesin kağıdı, birşey varmı ben goremdim, sizde bir kontrol edin.. hissede spek varmi, birşey duyarsanız önceden haber edin... bu sefer kurda cakala yine yem olmayalım, her ihtimale karşı yarın Stop koyalım... y.t.d. 👍

Sanırım telegram grubunda baklavaci midir nedir tavan yapinca portfoyunden cikarmis diye yazmislar investingte..

5. Prkem nihayet 5.09 goruldu... La birkerede çıktığın yerde bir dur bee...

6. Kardeşim bucim i tavana verdim buraya geldim 4.89 dan ama bu nasıl tahta yapmadır ya...Bucimden sonra gerçekten ağır geldi bünyeye...Bucim bildiğin elit tahtaymış bunlar bildiğin cingen işi yapıyorlar.Adamın başı dönüyor derinlik izlerken...Neyse çorbamıza bakalım kağıt güzel 5.40 civarı direnci var ama nice çöp hisseler nerelere gitti bundada herseyb olur..

7. Bunun manyak tahtacısı yarın 5.09 da açtırır herşey beklenir...Gap bırakmamışda olur ya köftehor.....Belkide 5.09 gösterip aşağı basması yarına hazırlıktı

8. 5.09 dan 2000 lot işlem olmuş...Ordan alan arkadaş okuyorsa şimdi kızıyordur belki bana kusura bakmasın

Sayfa 220/324 İlkİlk ... 120170210218219220221222230270320 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •