Sayfa 249/999 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349749 ... SonSon
Arama sonucu : 7986 madde; 1,985 - 1,992 arası.

Konu: Viop - XXV

1. Geçen sene tüp pompası fazlaydı, o sıralarda 200 olucakcılar revaçta idi,aksi laf söyleyeni zopalıyorlardı
    Tüp 45 olursa alırım yoksa almam,zaten şu dönemde ne alırsan elinde kalıyor, yarımkebce yonca kaldı elimde 6.80 maliyet

7.202,88 Since 26 Aralık 2023 ölene kadar mokoko

2. Bunların takıpcılerıne de ceza keseceksın, ıyı para gelır... her takıpcıye manıpulasyona yardım ve yataklıktan 3-5 bın ceza kessen, ek gelır kapısı ıste....

@spk.gov.tr , zaten kanunı altyapısı da var artık, bır dusunun bence...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

3.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku
    ne tanermiş arkadaş hiç takip etmedim...

bir bakayım bakalım...

benim favorim kamar onun üstüne kimse çıkamaz...

her halukarda haklı çıkıyor...
    O adamın ne iş yaptığını çözemedim ya
    Bütün gün sokaklarda mı geziyor nedir..

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Geçen sene tüp pompası fazlaydı, o sıralarda 200 olucakcılar revaçta idi,aksi laf söyleyeni zopalıyorlardı
    Tüp 45 olursa alırım yoksa almam,zaten şu dönemde ne alırsan elinde kalıyor, yarımkebce yonca kaldı elimde 6.80 maliyet
    200 pompası çekenler 80 lerde alan bize diyorlar ki malı kucakladınız...

Kim kucakladı bakalım? Ha ben 50 ye de gelse alırım kademeli giriyoruz işte ama kim kucakladı o mu ben mi anlamadım gerçekten.

5.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku

bir bakayım bakalım...

mustafa kamar ünlü bir ekonomistin/para babasının özel şöforüydü. ordan kapmış kapabildiğini

6.  Alıntı Originally Posted by tarkank Yazıyı Oku
    kamarada öyle diyorlar ..kendisi şort açıp millete long açtırıyormuş..gunahı boynuna...
    Ya açsa ne olacak... makinelerin robotların otomatik işlemlerin dünyasında o kim biz kimiz, ben şu işi kesinlikle yapmam otomatize etme hevesim olmasa. Sinir stres başka bişey değil, hele foruma çok takılırsan oo her tip adam var. En gıcık olduklarım da tek yön goygoycuları, her iki yöne oynamayan kişi burada tek kanatlı kuşa benzer bana göre.

7.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Stok. usta harbi başarılıydı. az yazar öz yazardı. Birde saat 18.00 de yazardı, dakka sektirmezdi
    saat 19.00'da yazıyor hep. son twitin üzerinden 1 buçuk aydan fazla geçmiş. ama yön konusunda oldukça başarılı.

8.  Alıntı Originally Posted by akcay Yazıyı Oku

bir bakayım bakalım...

Benimde favorim o. Gecen gun kayserispor eski baskani bir is adami aramis buna demiski dayi memleketteki issizlik yok ben isci bulamiyorum demiş. Herif güzel hikayeler yazıyor. Izlemesi ve takip etmesi çok zevkli. Ekonomiden az çok anlayan bir adam icin cem yılmazdan daha komik.

Sayfa 249/999 İlkİlk ... 149199239247248249250251259299349749 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •