Sayfa 210/917 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310710 ... SonSon
Arama sonucu : 7332 madde; 1,673 - 1,680 arası.

Konu: KRONT - Kron Telekomünikasyon

Durgun ve stabil bir hisse. Tepki vermek bile zor geliyor bu hisseye.

2. Hadi Lütfi Bey gelsin artık bu ortaklık satınalma haberi

3.  Alıntı Originally Posted by lionnes Yazıyı Oku
    Hadi Lütfi Bey gelsin artık bu ortaklık satınalma haberi
    Abartıyorsun, vebal alyorsun!

SM-M205F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

4. neyi abartıyorum ne vebali ? ne içiyorsun kardeş sen ?

dakika 21 https://www.youtube.com/watch?v=CNdM...b_channel=Kron

5. Haftanın kapanışı...

6. Her zaman en az iki ihtimal vardır, seçenekler bazen çok kısıtlıdır bazen çok sayıdadır, tüm oyuncular tüm yatırımcılar bu kurallara tabiidir, kimsenin itiraz hakkı yoktur oyun içinde hamle hakkı teknik açıdan herkes için eşittir, onun dışında herkes kendine strateji çizer riskine göre ağırlığını koyar hafife alırsın belki toplarsın da malı epeyce ama doymazsan bir an elektrikler gittiğinde mumu yaktığın an sofranın ortada olmadığını görürsün, trader ve günlükçülere karışmam yatırımcı arkadaşlar kanımca rahat olmalılar hem de çok rahat olmalılar yüzde bilmem kaça bakmadan fiyat değil tarih olarak kendilerine hedef koymalılar buradan sıkıntı yapamazlar artık kolayına diye zannediyorum yaparlarsa onlara da sıkıntı yapanlar çıkacak diye düşünüyorum bunlar benim zannıma dayanmaktadır.
    ASLA AMA ASLA YATIRIM TAVSİYESİ OLARAK DÜŞÜNMEYİN.
    Bende yanılıyor olabilirim kendi adıma arkaya bakmayı pek sevmem düşüncelerimin arkasında gereken tüm hamlelerimi gözümü kırpmadan uygularım gerisi masadaki diğer oyuncuların kartlarına bağlıdır.
    YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

7. 60 Dakika programının canlı yayın konuğu olarak Teknoparklar hakkında meclise sunulan kanun teklifi ile ilgili soruları yanıtladı!

https://www.youtube.com/watch?time_c...ture=emb_title

Gerçekten çok gıcık bir hissesin. Endeksin yükselişine insan bir tepki verir.

Sayfa 210/917 İlkİlk ... 110160200208209210211212220260310710 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •