Sayfa 514/634 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon
Arama sonucu : 5072 madde; 4,105 - 4,112 arası.

Konu: KENT - Kent Gıda

1. Bu haberin şirketle hiç bir ilgisi yok siz boş laf etmek için mi buradasınız boş konuşacaksak denizli camı da konuşalım son gün denizli cam alanların verdiği nakit 7000 tl idi ama düştü 2000 tl ye adamların 5000 tl si uçtu gitti

Taze kuru da da aynısı oldu son alan battı her gün tavan gidiyordu 3 ay boyunca tavan oldu hisse burada hiç bir müdahale gelmedi ama aniden bir kararla hisse 250 tl ye kadar indi 1000 tl den yani ikinci denizli cam vakası TAZE KURU oldu

2.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Bu haberin şirketle hiç bir ilgisi yok siz boş laf etmek için mi buradasınız boş konuşacaksak denizli camı da konuşalım son gün denizli cam alanların verdiği nakit 7000 tl idi ama düştü 2000 tl ye adamların 5000 tl si uçtu gitti
    Ayrıca, öngörülen geçiş hükmü uyarınca, Tebliğ Taslağının yürürlüğe girmesi ile birlikte yürürlük tarihi itibarıyla hakim ortak konumunda bulunan ortaklar açısından, ortaklıktan çıkarma hakkı kendiliğinden doğmayacağı gibi, bu durumda satma hakkı da kullanılamayacaktır. Söz konusu haklar, Tebliğ Taslağının yürürlüğe girmesinden sonra hakim ortak tarafından ek bir pay alımı yapılması halinde kullanılabilir hale gelecektir.
    Tüm kişi ve kuruluşlar 06.11.2020

Bu kisim kenti disarida birakir.
    Kent hisesiyle bence alaksi yoktur.

Farkli gorusleri dinlerim.
    Saygilar

3. Birleşme kararı ile Tahtanın kapatırılması gerekirdi. Açıklamaları kaçımız görebiliyoruz. Gördüğümüzde anlayabiliyoruz. Öyle bir gab yayınlıyorlarki anlayana aşk olsun. Paranın 3/2 ne çöreklenmek hangi hukkuka adalete hakkaniyete siğar?

Denizli cam yatırımcısının feryadı bu haklılar da sen tahtayı borsa olarak açık tut sonra de ki birleşme olacak şu tarihte o tarihten önce satmazsanız aynı taze kuru gibi kuru kuru yüzde 75 zararınız olur diyor birleşmeye onay veren borsa yönetim kurulu

Bıraktım şöyle yatırımcılar da var hisseyi alıyor adam 3 yıl hiç bakmıyor haberlerine bile borsaya da bakmıyor eee adam bu şekilde denizli cam aldıysa ne olacak uzun vadeli yatırımcıların çoğu bu şekilde zaten

4.  Alıntı Originally Posted by BABACAN_74 Yazıyı Oku
    Ayrıca, öngörülen geçiş hükmü uyarınca, Tebliğ Taslağının yürürlüğe girmesi ile birlikte yürürlük tarihi itibarıyla hakim ortak konumunda bulunan ortaklar açısından, ortaklıktan çıkarma hakkı kendiliğinden doğmayacağı gibi, bu durumda satma hakkı da kullanılamayacaktır. Söz konusu haklar, Tebliğ Taslağının yürürlüğe girmesinden sonra hakim ortak tarafından ek bir pay alımı yapılması halinde kullanılabilir hale gelecektir.
    Tüm kişi ve kuruluşlar 06.11.2020

Bu kisim kenti disarida birakir.
    Kent hisesiyle bence alaksi yoktur.

Farkli gorusleri dinlerim.
    Saygilar
    Benim anladığım Kottan çıkmak isteyen hisseler için yeni yönerge hazırlıyorlar bunun için görüş topluyorlar. Artık zaman gösterecek ilgisini onaylanmış son hali bağlayıcı olacaktır.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
     Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    Bu haberi yorumlayabilecek kimler var bakalım
    https://twitter.com/spkgovtr/status/...697052672?s=21
    Haberin tarihî nedir.?.
    SPK nin tebliği , zaten yeni yürürlüğe girdi.. Ardından da, Şişe Cam grubu Hisseler'i birleştirmesi , İzocam in kottan çıkarılması de son tebliğe göre yapıldı...

6.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Haberin tarihî nedir.?.
    SPK nin tebliği , zaten yeni yürürlüğe girdi.. Ardından da, Şişe Cam grubu Hisseler'i birleştirmesi , İzocam in kottan çıkarılması de son tebliğe göre yapıldı...
    06.11.2020 tarihine kadar görüş isteniyor henüz onaylı değil.

7.  Alıntı Originally Posted by Dr baz Yazıyı Oku
    Benim anladığım Kottan çıkmak isteyen hisseler için yeni yönerge hazırlıyorlar bunun için görüş topluyorlar. Artık zaman gösterecek ilgisini onaylanmış son hali bağlayıcı olacaktır.
    Oyle bir yonetmelik yada kanun var saten.

Bu onu gunceleyecek.
    Biraz o ce kenti ilgilendirmiyor derken
    Ek kismini yazdim.
    Fakat
    On kismi ilgilendiriyor yani kent hakim ortak veya baska cikmak isteyen hisseler cikmak isterse bu yeni yönetmelik le cikacak.
    Onun icinde gorus topluyorlar.

Tam yeri degil ama saten onceki yazilarimda belirtmistim.olurda cikma karari alirsa
    (Zayifta olsa)
    kent iste bu yasa ile cikacagi dan takip etmeli.

8.  Alıntı Originally Posted by meteak Yazıyı Oku
    Taze kuruyu yorumlayalım bence hisse 1 tl den 1000 tl ye gitti bu gidişte hiç bir internet cezası almadı tekrar düşüşe geçti 250 tl yi gördü yine ceza almadı bu kadar fiyatı oynadığı halde ceza almıyorsa bir hisse o zaman çifte standart uygulanıyor anlamı taşır
    Evet bariz korunan hisseler var kesinliklede cifte standart var..
    Burasi bist oyuna giren kol sallar.
    Bizim degistirebilevegimiz bisey degil dostum.

Sayfa 514/634 İlkİlk ... 14414464504512513514515516524564614 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •