Sayfa 50/242 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 1932 madde; 393 - 400 arası.

Konu: BRISA - Brisa Bridgestone

1. bu aralar millet tl bazlı tekniği ile uğraşacaklar...teknik grafikler çizecekler...çok şey konuşacaklar...bir süre o grafik onları idare edecek...ama belli bir süre sonra tl bazlı grafiğe sığmadığını görecekler...sonradan da dolar bazlı grafiğini keşif edecekler...

hisse elimde yok...ama olanlara ben başarılar diliyorum...bu son yorumum olsun...artık gerisi de size kalmış dostlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. goodyear üçüncü çeyrekte 100 milyon kar yapmıştı...bu açıdan brisayı çok merak ediyordum...brisa goodyearın iki katından da fazla kar yapmış....bir zamanlar brisayı goodyear ile yarıştırmaya kalkanlar olmuştu...bakalım bu yarış nasıl bitecek ???
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by liger Yazıyı Oku
    Sat indikatörü keko gelmiş

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    umarım beni topikte görerek satmamışsındır.... sana bir çok kişi beni al indikatörü olarak görüyor demiştim...yapacak bir şey yok...artık kime ne kısmet olur bilinmez...
    Son düzenleme : keko; 30-10-2020 saat: 19:36.

4. Bu çeyrek froto , toaso ,jantsa ,bfren iyi bilanço çıkardı hemşerim.asil soru sürdürülebilirlik ne ölçüde?dip yapan kredi faizleri de buna sebep oldu 3. Çeyrek için.15.05 yakın dönemli maliyet ile beklemeye devam.
     Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Arkadaşlar benim gözlerim mi yanlış görüyor ?? 312 milyon görüyorum...acaba bir yanlış var mı ??
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    Bu çeyrek froto , toaso ,jantsa ,bfren iyi bilanço çıkardı hemşerim.asil soru sürdürülebilirlik ne ölçüde?dip yapan kredi faizleri de buna sebep oldu 3. Çeyrek için.15.05 yakın dönemli maliyet ile beklemeye devam.

sürdürülebilirlik çok önemli tabi..zaten dostumuzun brisa mı goodyear mı sorusuna verdiğim cevapta sürdürülebilirliğe dikkat çekmiştim...sürdürülebilirliği siz yatırımcıların araştırması ve buna göre bir strateji belirlemesi gerekiyor...ama ne olursa olsun brisa artık belli bir kalıptan çıkmıştır...cin şişeden çıkmıştır diyebiliriz...gerçi son 7-8 aydır bunu söylemiştim ki zaten 7 lerden 14 lere geldi...ama artık zaman ilerledikçe bu değişim gözle görülür hale gelecek...daha çok dikkat çekmeye başlayacak...

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    umarım beni topikte görerek satmamışsındır.... sana bir çok kişi beni al indikatörü olarak görüyor demiştim...yapacak bir şey yok...artık kime ne kısmet olur bilinmez...
    4 yıldır duruyor büyük aşklar nefretten doğuyor. Satamiyorum bir türlü

HUAWEI VNS-L31 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu aralar millet tl bazlı tekniği ile uğraşacaklar...teknik grafikler çizecekler...çok şey konuşacaklar...bir süre o grafik onları idare edecek...ama belli bir süre sonra tl bazlı grafiğe sığmadığını görecekler...sonradan da dolar bazlı grafiğini keşif edecekler...

hisse elimde yok...ama olanlara ben başarılar diliyorum...bu son yorumum olsun...artık gerisi de size kalmış dostlar...
    Sizde ne var acaba, sakıncası yoksa söyler misiniz ? Birde bankalar ve Havayolu çok düştü, bunlar hakkında düşünceniz nedir ?

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

8.  Alıntı Originally Posted by enigma72 Yazıyı Oku
    Bu çeyrek froto , toaso ,jantsa ,bfren iyi bilanço çıkardı hemşerim.asil soru sürdürülebilirlik ne ölçüde?dip yapan kredi faizleri de buna sebep oldu 3. Çeyrek için.15.05 yakın dönemli maliyet ile beklemeye devam.

Şu ana kadar bilanco aciklayanlarin içinden soylediklerin iyi bilanço açıkladılar. .Tabi buna artık brisayı da eklemek gerekiyor. .jantsa zaten artık piyasada çok tanınmaya başlandı. .ödenmiş sermayesi düşük. .karı yüksek. ..halka açıklığı çok az...tüm bunların üzerine 2021 yılında sermaye tavaninin süre uzatiminin sonuna gelmesi dolayısı ile artık bedelsiz yapma ihtimalinin çok yükselmesi onu agresif ve ayrıcalıklı kılıyor. .

Jantsanin Son gelen bilançosunu bir miktar inceledim..dönen varlıkları. ..nakit ve benzerleri çok artmış. .döviz pozisyonu 71 milyondan 120 milyona çıkmış. .kısa borçları azalmış çok güzel bir şirket haline gelmiş. .finansallari çok iyi olmuş. .böyle bir şirket yatırımcıya hakkını verecektir diye düşünüyorum. .

Brisa ise yeni yeni bu yola girmiştir. .1-2 yıl içinde artik çok farklı güzel yerlerde görebileceğiz onu...

Jantsada nasıl ki geçmişte 40-50 bin lot lari olanları bu gün küçük çaplı bir spek olarak goruyorsak zamanı geldiğinde Brisa da bu miktarda lot sahibi olanları da o şekilde göreceğiz. .

Sayfa 50/242 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •