Onemli Gunler Banner
Sayfa 57/173 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon
Arama sonucu : 1381 madde; 449 - 456 arası.

Konu: SKBNK - Şekerbank

1.  Alıntı Originally Posted by bt1975 Yazıyı Oku
    Maalesef hesabınız hatalı, kısaca açıklayayım.

Rüçhan alım maliyetiniz 270 tl bu açık zaten fakat aldığınız her rüçhan kullanımı için 0,6062 yatırırsınız, buda 1.000 rüçhan için 606 tl yapar ve toplam maliyetiniz 876 olurdu bu maliyet karşılığında ise 606 lot ana hisse alırdınız.
    Kısaca;
    Hisse başı maliyetiniz 876/606 =1.44 (fiyatlar yuvarlandığı için bu çıktı.

Ana formül şöyle.
    Hisse maliyeti = (Rüçhan bedeli x 1.6062) + 1

Diğer yazılanları ve söylenenleri boşverin ve aklınızda şüphe kalmasın bu verdiğim bilgi kesinlikle doğru.
    (Emin olun Bedelli, bedelsiz, şirket birleşme sermaye işlemleri referans fiyat oluşumları gibi teknik konularda bilmediğim yoktur, bugüne kadar yazmama sebebim çok fazla polemik oluşması)
    Teknik ve resmî olarak haklısınız teşekkürler!
    Benim hesaplamam düz hesap

2. Bu günde aynı senoryoları mı izletecek tahtanın baronu?

3. Kimseyi yanıltmak istemem!!
    Fikrimdir SPEK istediğini yapıyor hisse tam düşmeden almamak gerekir

4. Tam düşsün güçlü bir destek atarız artık
    Çünkü bir haftadır tahtada aynı kişi yada guruplar baskılarını sürdürüyor kademelerdeki al sat hareketlerinden belli

5.  Alıntı Originally Posted by bt1975 Yazıyı Oku
    Rüçhanınızı hisseye çevirmek için elinizde hisse olmasına gerek yoktu, bilmemeniz normal fakat biliyormuş gibi yazmanız normal değil.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Biliyormuşum gibi yazmıyorum. Eğer yukarıda daha önce yazdıklarımıda dikkate alsaydınız sizde biliyormuş gibi yazmazdınız. Demişimki ben öyle biliyorum. Çünkü daha önce de bu konuda çelişkili yorumlar yapıldı. Ama kimse kimseye biliyormuşun yazma diye bir gibi bir ifade kullanmadı. Araştırılması önerildi. Tekrar söylüyorum ben öyle biliyorum ve öyle hareket ettim.

6. Kimseyi yanıltmak istemem!!
    Fikrimdir SPEK istediğini yapıyor hisse tam düşmeden almamak gerekir

7. Son 4-5 gündür twiter de çizen izleyen sayısı arttı, üçgen herkes tarafından görülüyor. Gecen hafta aşağıda 1,43 vardı, zaman gectikce bu rakam evrildi sanırım. Üçgeni herkesin beklediği gibi yukarı mı aşağımı kıracak bunu rüchanların tamamen hesaba gecmesi belirler. Çok yakın olmasa da orta vade de prim potansiyeli yüksek.

8. Bugün olmasada 30 yil sonra illaki yükselecek zamanımiz çok bekleriz.

Sayfa 57/173 İlkİlk ... 747555657585967107157 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •