Sayfa 839/1043 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849889939 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 6,705 - 6,712 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Kara deliğe düşüp yok olmasın . Bu ihtimalde var mı??
    Endeksin başına bir iş gelmezse aşağılara salacak gibi durmuyor. 2-3 puan artıda kapatıp yarın tekrar direnç fiyatına gelme şekli yapabilir.. Afyon bizi terbiye edip, sabrı öğretiyor :D

YTD..

2.  Alıntı Originally Posted by balkara Yazıyı Oku
    Endeksin başına bir iş gelmezse aşağılara salacak gibi durmuyor. 2-3 puan artıda kapatıp yarın tekrar direnç fiyatına gelme şekli yapabilir.. Afyon bizi terbiye edip, sabrı öğretiyor :D

YTD..
    Aynen. Gün içinde becerebilene iyi trade sağlıyor. Endeks bozarsa kötü olur ...

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Herkes merhaba. Birkaç aydır burayı takipteyim. Nihayet üye olabildim. Kendi çapımda büyük ama piyasa için minnacık yatırımcıyım. Verdiğiniz güzel fikirlerin yakından takipçisiyim. AFYON u çok dillendirdiğiniz için almıştım ama çoook ağır gidince sabredemedim az önce yolları ayırdım kusuruma bakmayın. Çelik, mebes, hakan ve saymadığım üstatlarıma sorum olacak. MRGYO 200% bedellisi var ama aşırı düşüşte. Epeyde bir hissem var. Sizce bu 3 lirada iken bölünme onaylanır mı? Sizler de fikir verirseniz sevinirim.
    Bu arada ISDMR halen tutuyorum. Hepiniz sağ olun

4. Sayın Hocalarım,
    Halka arz olacak KRVGD hakkında düşünceleriniz nedir acaba?
    ESEN gibi olur mu?

5. “Türkiye varlık fonu ve Katar yatarım otoritesi, Borsa İstanbul’un yüzde onluk hissesi için mutabakat anlaşması imzaladı.”

Bu haber borsaya ne şekilde yön verir acaba?

6.  Alıntı Originally Posted by elif_34 Yazıyı Oku
    �Türkiye varlık fonu ve Katar yatarım otoritesi, Borsa İstanbul�un yüzde onluk hissesi için mutabakat anlaşması imzaladı.�

Bu haber borsaya ne şekilde yön verir acaba?
    Çok iyi haber , varsa linkini atabilirmisiniz . Bence çok olumlu yansır, yazılım, bilgisayar şirketleri için iyi olur , enerji şirketlerine iyi yansır, yurt dışına ihracat yapan sanayi şirketleri için çok iyi olur ..

7. Celik hocam ve degerlo grup uyelerı cemts hakkında yorumlarınızı alabılır mıyım? 15.40 dırencını kırdı 20 hedef gosterıyor sızlerın dusuncesı nedır

8.  Alıntı Originally Posted by spinoza Yazıyı Oku
    Sayın Hocalarım,
    Halka arz olacak KRVGD hakkında düşünceleriniz nedir acaba?
    ESEN gibi olur mu?
    Keşke olsaydı. Bu sefer oransal dağıtım var. Yatirdigimizin 3% kadarini ancak verir. Oda kucuk yatirimci icin cerez parasi yapar. Sahsi tahminimdir. Ytd

Sayfa 839/1043 İlkİlk ... 339739789829837838839840841849889939 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •