Sayfa 777/1004 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon
Arama sonucu : 8026 madde; 6,209 - 6,216 arası.

Konu: Seans & Geyik Odası - I

Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Yarin sabah 08:30 da nasip olursa boyun fıtığı ameliyatina giriyorum.Kollarimda güç kaybı ve hissizlik başladı artık.Dua beklerim.
    Geçmiş olsun ALLAH(c.c) acil şifalar versin.

2.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Yarin sabah 08:30 da nasip olursa boyun fıtığı ameliyatina giriyorum.Kollarimda güç kaybı ve hissizlik başladı artık.Dua beklerim.
    Geçmiş olsun kardeşim Acil şifalar diliyorum

3.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Bir dönem bırakmıştım aslında..
    Ne olmuştu ?
    Reel piaysada ciddi bir kayıp, bir calışanimin yaptığı kaza neticesinde yaşadığım sıkıntı, ve hatam olmayan bir sebep ile yediğim 5 sene hüküm...
    Ve bu 3 ay içinde oldu...hepsi.
    Gece uyurken kalkıyorum kan ter, nefes alamıyorum, ter fışkırıyor üzerinden ,konuşamıyorum,kıpırdayamiyorum..
    Psikologa gittim, anlattım.
    Dediki son dönem yaşadıklarını anlat bana, anlattım....sana bir ilaç vereceğim, yeni bende kullanıyorum...6 ay kullanacaksın.
    Ve o dönem alkohol almadım, piyasaları takip etmedim...yerden bı karış yukarıda yürüyor gibiydim...ama sanki bitki gibi.
    Ama gerçek bir dünya var ondan kopmamak gerek, ve kendi dünyama döndüm...Gerçek dünyaya...zorlandım ama oldu i, biraz yamuk belki ama oldu gibi..cool:;;

craps, pawnstar, svilengrad
    Çok geçmiş olsun Sayın thejackalav

Allah bir daha yasatmasin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Anadolu
    Gönderi
    5,046
    Geçmiş olsun Umk dostum...Allah şifa versin...
    " Bir avuç toprak, biraz da suyum ben.. Neyimle övüneyim, işte buyum ben..'' Yunus Emre

5.  Alıntı Originally Posted by Umk Yazıyı Oku
    Allah şifalar versin Allah yar ve yardımcınız olsun

6.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Bir dönem bırakmıştım aslında..
    Ne olmuştu ?
    Reel piaysada ciddi bir kayıp, bir calışanimin yaptığı kaza neticesinde yaşadığım sıkıntı, ve hatam olmayan bir sebep ile yediğim 5 sene hüküm...
    Ve bu 3 ay içinde oldu...hepsi.
    Gece uyurken kalkıyorum kan ter, nefes alamıyorum, ter fışkırıyor üzerinden ,konuşamıyorum,kıpırdayamiyorum..
    Psikologa gittim, anlattım.
    Dediki son dönem yaşadıklarını anlat bana, anlattım....sana bir ilaç vereceğim, yeni bende kullanıyorum...6 ay kullanacaksın.
    Ve o dönem alkohol almadım, piyasaları takip etmedim...yerden bı karış yukarıda yürüyor gibiydim...ama sanki bitki gibi.
    Ama gerçek bir dünya var ondan kopmamak gerek, ve kendi dünyama döndüm...Gerçek dünyaya...zorlandım ama oldu i, biraz yamuk belki ama oldu gibi..cool:;;

İmtihan dünyası herşey bizim için olumsuzluklar sıkıntılar dertler sevinçler neşeler Allah dağına göre kar verirmiş geçmiş olsun Allah gönlünüze göre versin

7. Iyi dileklerde bulunan tüm dostlara sonsuz selamlar.

8.  Alıntı Originally Posted by thejackalav. Yazıyı Oku
    Komutan İstanbul deme bana...son projem, butik bir otel, pazarkule Edirne yunanistan sınır kapısına 2 km mesafede ana yol üzerinde ....yer tamam ..
    Profe henüz net değil, ama butik, nezih bir işletme....havuz ,**uapark, restaurant, belki bungolow...
    Bakalım ...

Benim projeme benzer...ama İstanbul olmaz...guney ..ben güney aşığıyım...belki kaş,belki Fethiye,belki kekova-demre...
    Hali hazırda turizmde calisiyorum zaten....az kaldı..
    Beklerim Kalav PAŞA

Redmi Note 7 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Bazen koca ordular bile inancın,cesaretin ve bilgeliğin önünde eğilirler....biz!biat etmeyenler...

Sayfa 777/1004 İlkİlk ... 277677727767775776777778779787827877 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •