Sayfa 525/912 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575625 ... SonSon
Arama sonucu : 7295 madde; 4,193 - 4,200 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1.  Alıntı Originally Posted by btrbtr Yazıyı Oku
    Değişen bir durum veya alınan bir duyum mu var?
    Kum saati yıllardır çalışıyor zaten?

GM 5 Plus d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    bırak kardeşim ne duyumu, buradakiler duysa kağıt buralarda mı olur.ciddiye almayın.yok geliyor yok gelmekte olan, şimdi de kum saati çıktı.

2. Susuzluk belliki sattın seni anlayabiliyorum ama şunu bil biz hükümetten bekliyoruz ama haber bankadan gelecek gibi şu ara hiç konusulmuyor aklına gelen bankaya süre mi verildi çöz bu işi temedduleri düzgün ver diye

3. Geçen hafta borsagundem.com da haber oldu kurucu ve imtiyazli hisselere odenen haksız temedduler her yerde konuşulmaya başladı banka bu isi çözecek belinde kambur bu hisseler sadece zman ve sabir hayallerimiz gerçek olacak inşallah

4.  Alıntı Originally Posted by Aycan Yazıyı Oku
    Susuzluk belliki sattın seni anlayabiliyorum ama şunu bil biz hükümetten bekliyoruz ama haber bankadan gelecek gibi şu ara hiç konusulmuyor aklına gelen bankaya süre mi verildi çöz bu işi temedduleri düzgün ver diye
    satan adam burada vakit öldurür mü ? birşeyler yazmışsın lakin GİBİ yi de eklemeyi unutmamışsın." gibi " siz bilgileriniz varsa paylaşın takdir edelim...

5. Sesli düşünüyorum ytd.1 ay önce turizim bakanı tdk ve tdk.odenen birikmiş temedduleri hazineye aktarıldığını söyledi devletle bir anlaşma olmuş alabilir bankaya süre verilmiş olabilir devlet zaten temettüler için alacak bu hisseleri bizde 1 varsa onlarda 1000 tane var bence temeddu kısıtlaması çözülecek yine büyük pastayı kendileri yiyecek

6.  Alıntı Originally Posted by Aycan Yazıyı Oku
    Sesli düşünüyorum ytd.1 ay önce turizim bakanı tdk ve tdk.odenen birikmiş temedduleri hazineye aktarıldığını söyledi devletle bir anlaşma olmuş alabilir bankaya süre verilmiş olabilir devlet zaten temettüler için alacak bu hisseleri bizde 1 varsa onlarda 1000 tane var bence temeddu kısıtlaması çözülecek yine büyük pastayı kendileri yiyecek
    Merhaba Aycan hanım, daha önce İşbtr ile ilgili fiyat tahmini yorumunuz vardı. Kurucu hisseler ile ilgili fiyatlama hiç karmaşık değil ve temettü kısıtı mahkeme kararı ile iptal edilirse kurucu hisse başına 1 yıllık temettü tutarı 2019 yılı net karı üzerinden 230.000 TL olmaktadır. Buna dair eski gazete kupürleri vs de elimizde var. İmha durumunda da en az 6 -7 milyon tl gibi bir değerlenme hesaplıyorum. İşbtr hesaplamasını nasıl yaptınız? İşatr ve işbtr için ise 1991 sonrası sermayede temsili açısından değersizleştirilmiş. Şu anda 4.5 milyar sermayeden 30.000 tl si a ve b tarafından yani 150.000 de 1 i olarak temsil ediliyor. Sermaye arttırımlarında da a ve b yerine sembolik miktarda c verilmiş ve a ve b hisseleri de devredışı bırakılmış. Sizin değerleme yaklaşımınızı merak ediyorum. Saygılar

7. Bir de youtube da İş Bankası ve Chp aleyhine dava açan Atatürkün manevi kızının oğlu Ahmet Kemal Doğançay bey 'in röportajı da var. Kendisi de elindeki hisselerin yıllardan beri temettü gelirlerinin kısılmasından bahsediyor ve hukuki hakkını aradığını anlatıyor. Burada da daha önce paylaşıldı. İlk etapta kurucu hisseler ile alakası olabileceğini düşündüm bahsettiği hisselerin fakat mesele ISKUR ISATR ve ISBTR nin hepsi ile de alakalı olabileceğini düşünüyorum. Zaten bütün kısıtlamalar kurucu ve imtiyazlı hisseler üzerinden olmakta. İşctr ler üzerindeki temettü hakkı zaten TDK TTK ye aktarılmakta fakat bu 3 hisse hakları yaklaşık 30 yıldır verilmemekte.

8. Öncelikle aycan hanım değil aycan bey olacak evet işkur için temeddu olayı basit sihirli kelime yüzde 10 ama A ve B karışık daha önce sermaya artitimda c verilmiş ama benim şahsi düşüncem Ytd. IsATR Isbtr ve isctr birleserek is bankası hissesi olup devam eder kurucu farklı direk imhaya gider birleşme olmaz artık ok yaydan çıktı belki 100 kişide var işkur ama 100 bin kişi durumu takip ediyor şuan hükümet kanadından konuşulmuyor benim fikrim banka ya müsade verdiler çöz temeddu yu haksızlık yapma diye temeddu tam verilirse hazineye aktarmaya gerek bile kalmaz şuan ttk ve tdk biriken kar payları hazineye aktarıldı bile geriye dönük devlete 29 yılllık temeddu verirse bize verirler ytd

Sayfa 525/912 İlkİlk ... 25425475515523524525526527535575625 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •