Sayfa 372/555 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon
Arama sonucu : 4436 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: INFO - İnfo Yatırım

Alıntı Originally Posted by Solon Yazıyı Oku
    Ne güzel bir bayrak duruyor. 6.44 aşılması ile başka denizlere....
    Eline sağlık oetak solon. Teknik çizimlerin çok sade, yalın, ve mükemmel.

O bayrak direğini yeniden dikerse üst tepe gecilecek sonrada çanak katlayacak demedi demeyin

Eğer pislik yapmazlarsa hatırlayan var mı yoksa açsın grafiğe baksın
    Hektasin bedellisine katılmıştım o bedelli sonrası çıkış gibi bir cıkış bekliyorum tamamen grafiksel

Alıntı Originally Posted by nilkiz Yazıyı Oku
    Eğer pislik yapmazlarsa hatırlayan var mı yoksa açsın grafiğe baksın
    Hektasin bedellisine katılmıştım o bedelli sonrası çıkış gibi bir cıkış bekliyorum tamamen grafiksel
    Temel bilançolar ve beklentilerle bir yükseliş beklerim. Olacak gibi

5. Arkadaşlar info sizde 6 ay-1 yıl içinde kaç fk ile fiyatlanır? Tahminim seneye Büyüme oranının yüzde olarak 1/3 ü kadar fk oranı düşer yani 8 fk... ??? Sizin fikriniz nedir? Saygılar.

6. INFO - İnfo Yatırım

Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar info sizde 6 ay-1 yıl içinde kaç fk ile fiyatlanır? Tahminim seneye Büyüme oranının yüzde olarak 1/3 ü kadar fk oranı düşer yani 8 fk... ??? Sizin fikriniz nedir? Saygılar.
    Büyüme beklentisi düştükçe fk da düşecek. Bu sektör icin 8 çok bence. Rakip çok, bi firmanın digerine göre rekabet avantajı yok, fiyatlar(komisyon) enflasyon ustu bile artmaz. 6 ideal o yüzen tercihim en dusuk fk ile fiyatlanan ismen’den yana.Buraya kısa vadeli yüzde 3 ve ustu düştüğü günler uğruyorum.

Doğru mu değil mi bu kişiden kişiye göre değişir. Sizin risk algınız farklıdır benim farklı.

Büyüme beklentisi ne zaman düşecek? onun icin günlük yayınlanan hacimleri ve oranları takip etmek gerekli.

7.  Alıntı Originally Posted by Gueno_33 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar info sizde 6 ay-1 yıl içinde kaç fk ile fiyatlanır? Tahminim seneye Büyüme oranının yüzde olarak 1/3 ü kadar fk oranı düşer yani 8 fk... ??? Sizin fikriniz nedir? Saygılar.
    Mart 2019 dan bu yana hiç 11.5 altına düşmemiş fk!

8. Büyüme hızı yavaşladığı zaman fk da düşer şu an ceyreklik 25m kar getirme ihtimali olan ve bunu artırması da son derece olası olan bir şirket olarak yüksek fk ile fiyatlandırma doğal.
     Alıntı Originally Posted by Odikaya Yazıyı Oku
    Mart 2019 dan bu yana hiç 11.5 altına düşmemiş fk!
    SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 372/555 İlkİlk ... 272322362370371372373374382422472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •