Sayfa 679/851 İlkİlk ... 179579629669677678679680681689729779 ... SonSon
Arama sonucu : 6804 madde; 5,425 - 5,432 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1. Tabi benim düşüncem kesinlikle ytd. Uzun vadeli düşündüğüm için bu hisse elde patlayacak bir hisse değil diye düşünüyorum.
     Alıntı Originally Posted by Rzgtl Yazıyı Oku
    Merhaba tatar bey. İyi güzel söylüyorsunuz da bahsettiğimiz şirket her sene temettü veren bir şirket. Elinde hisse kalacak derken yanlış bir telaffuz oluyor bana göre. Sonuçta bu hisse bir merko ya da ne bileyim altpazar hissesi değil ki. Ben şahsen içeride hisse bırakacağım ve bölündükten sonra ekleme yapacağım önceden de yukarıda dediğimiz gibi. Yavrular doğar sonra torunları doğurur.

HTC U11 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Arkadaşlar ben kısa vadeciyim.....Kusuruma bakmayın ....Yorumlarım kısa vadeli yorumlardır.....Sonuçta 2006-2007de bölündüğünde fiyat 50-60 tl olmuş.....Ama aradan 14 yıl geçtikten sonra fiyat yarın itibariyle 3500 tller olabilir........!!!!

Kartonsan kar eden ÇOK KALİTELİ bir şirkettir......!!!!

Yanlış anlaşılma için hepinizden özür dilerim....!!!!

3. Anladım tatar bey. Kısa vadeci olduğunuzu bilmiyordum ama şu da bir gerçek. Kanıtlar sunup söylediğiniz ve anlattığınız şeyler borsanın gerçekleri. Bu hisseler için olmasa bile diğer hisseler adına bizim ve arkadaşların kulağına küpe olmalı. Benim daha önce kucağımda hisse kaldığı için sizin uyarınızı bu şekilde desteklemek istedim. Saygılar
     Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ben kısa vadeciyim.....Kusuruma bakmayın ....Yorumlarım kısa vadeli yorumlardır.....Sonuçta 2006-2007de bölündüğünde fiyat 50-60 tl olmuş.....Ama aradan 14 yıl geçtikten sonra fiyat yarın itibariyle 3500 tller olabilir........!!!!

Kartonsan kar eden ÇOK KALİTELİ bir şirkettir......!!!!

Yanlış anlaşılma için hepinizden özür dilerim....!!!!

4.  Alıntı Originally Posted by tatardemir Yazıyı Oku
    Hep EGE EN ve KARTON daydım.......Hissenet 1 ay ceza vermişti......Cezam yaklaşık bir hafta önce bitti.Ama sonra yine 3 günlük ceza aldım....Bugün cezam yeni bitti....Ama her an yine ceza alabilirim....!!!
    geçmiş olsun çok sıkıntı yapma gün içi bir fincan papatya çayı iç iyi geliyor, beni çok rahatlatıyor içersen ceza almazsın )):

Tatar hisse.netin en renkli kişisidir
     Alıntı Originally Posted by Barbi Yazıyı Oku
    geçmiş olsun çok sıkıntı yapma gün içi bir fincan papatya çayı iç iyi geliyor, beni çok rahatlatıyor içersen ceza almazsın )):
    SM-G970F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yıkıldığı zaman altından kalkabileceğin hayaller kur. İnsanların seni yarı yolda bırakma ihtimalini unutma.'

6. Hala yok tepeyi gördü yok çok şişti..
    Ya arkadşlar basit hesap yapın..
    Bu fiyattan bölünse hisse fiyatı 123 lira olacak.Borsada tarihi küçük yatırımcı sayısı var ve keş para çoksa bu fiyata günlerce saldırırlar..
    Buna borsa psikolojisi derler..
    Babalarda bunu biliyor..
    Fiyatı 6528 lira olsa yani 7000 lira olsa bölününce anca 270 liralar ediyor..
    Piyasa değeri hikaye..
    Haberi var..beklentisi var..
    Hissede bekleyen kıpraşmayan sürekli kazanıyor..
    Asıl bölünme tarihi belli olsun o zaman millet farkına varacak..
    Bizim millet böyledir..
    Bu fiyattan korkar ama 5000 den tavana sıraya girer..Yeterki spk onaylasın..etrafa haberi yayılsın..
    Bölündükten sonrada çok kıpraşır..
    Özetle borsadaki şu anda babaların en büyük hikayeli beklentili hissesi..
    Asla ytd..kişisel görüşümdür..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Güzel bir açılış geliyor sıkı tutunun;)) fiyat vermicem nazar değmesin)

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by FİBONACCİ Yazıyı Oku
    Hala yok tepeyi gördü yok çok şişti..
    Ya arkadşlar basit hesap yapın..
    Bu fiyattan bölünse hisse fiyatı 123 lira olacak.Borsada tarihi küçük yatırımcı sayısı var ve keş para çoksa bu fiyata günlerce saldırırlar..
    Buna borsa psikolojisi derler..
    Babalarda bunu biliyor..
    Fiyatı 6528 lira olsa yani 7000 lira olsa bölününce anca 270 liralar ediyor..
    Piyasa değeri hikaye..
    Haberi var..beklentisi var..
    Hissede bekleyen kıpraşmayan sürekli kazanıyor..
    Asıl bölünme tarihi belli olsun o zaman millet farkına varacak..
    Bizim millet böyledir..
    Bu fiyattan korkar ama 5000 den tavana sıraya girer..Yeterki spk onaylasın..etrafa haberi yayılsın..
    Bölündükten sonrada çok kıpraşır..
    Özetle borsadaki şu anda babaların en büyük hikayeli beklentili hissesi..
    Asla ytd..kişisel görüşümdür..

SM-A515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    hocam yanlıs anlamada pd 18 fk 78 oldu yanı artık ucuz denemez ınsanlar gaza gelıp alıyor sonra rta magduru gıbı twıterda baslıklar sıralanıyor bedelsızı seven bır mılletız ama sırkete oyle aman aman faydası yok tartısmaya gerekte yok herkez kendı kararını vermelı tabı malıyet asagıda bıraz malım var cıksın ısterım ama 500den geldıgınıde hıc bır zaman unutmam

Sayfa 679/851 İlkİlk ... 179579629669677678679680681689729779 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •