Sayfa 148/200 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198 ... SonSon
Arama sonucu : 1596 madde; 1,177 - 1,184 arası.

Konu: IEYHO - Işıklar Enerji Yapı Holding

Ben sadece senin hangi gruba dahil olduğu nu sordum sen hakaret vari bir üslupla kendi dereceni değerini yerini ve yüzdeni anlatttin.
     Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    okuyan karar versin diyeceğim. bir yorumu okuyup anlamak için konu hakkında okuyanın bir alt yapısı olmalı. sizin gibi boş kafa ile okununca bu oluyor."Senin yorumlar hangi yüzde içinde?"senden dolu piyasada kime nediyeyim.
    Kendi Görüşümdür.Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by deeeeeeeli Yazıyı Oku
    Ben sadece senin hangi gruba dahil olduğu nu sordum sen hakaret vari bir üslupla kendi dereceni değerini yerini ve yüzdeni anlatttin.

Kendine olan saygın nicinden belli.
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

3. Arkadaşlar size bir sır vereyim kimse grup degil kimse spek yada adamı degil ;) paranın adresi belli o da patron ve oyuncusu ! tweterda takipçi kasan 3/5 pazarlamacı çakal var diye bu paranoyayı herbirinize yüklemeyin ! azcık uyanık olun ;)

ne forumlarda yazan milyon lot alacak ne bir zat var ! nede bu tahtayı kasacak biri var aramızda rahat olun birbirinizi kasmayın ! o grup dediginiz twetercı telegramcıların ele başları da ilk başta gruplarını üterler ! uçmayı bilmeyen bu piyasalarda ****liğe kalkışamaz ;)
    Son düzenleme : illim; 18-12-2020 saat: 22:54.
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

4.  Alıntı Originally Posted by illim Yazıyı Oku
    Arkadaşlar size bir sır vereyim kimse grup degil kimse spek yada adamı degil ;) paranın adresi belli o da patron ve oyuncusu ! tweterda takipçi kasan 3/5 pazarlamacı çakal var diye bu paranoyayı herbirinize yüklemeyin ! azcık uyanık olun ;)

ne forumlarda yazan milyon lot alacak bir zat var ! nede bu tahtayı kasacak biri var aramızda rahat olun birbirinizi kasmayın ! o grup dediginiz twetercı telegramcıların ele başları da ilk başta gruplarını üterler ! uçmayı bilmeyen bu piyasalarda ****liğe kalkışamaz ;)
    Deliiii, işte %2 içinde olan şahıs ve yorum.

Syn illim, yorumunuzun altına imza atarim. Inan hisse ile ortak ilişkisi olan kişiler buraya ve forumlara selâm bile vermiyor. Sadece grular ve eline bir miktar lot alan şahıslar pazarlamacı konumunda.
    HERKES KENDİ GELECEĞİNİN MİMARIDIR.

Benim kendime de herkese de saygım var ama sen saygını kaybetmişsin daha fazla da terbiyesizlik etme.Sana verdiğim cevaplarda ne bir saygısızlık nede kötü bir söz var edebinle cevap ver edepli ol
     Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Kendine olan saygın nicinden belli.

6.  Alıntı Originally Posted by realiter Yazıyı Oku
    Deliiii, işte %2 içinde olan şahıs ve yorum.

Syn illim, yorumunuzun altına imza atarim. Inan hisse ile ortak ilişkisi olan kişiler buraya ve forumlara selâm bile vermiyor. Sadece grular ve eline bir miktar lot alan şahıslar pazarlamacı konumunda.
    tweter da binlerce takipci kasanlar dıdığının dıdığısı olur ancak ! yani patron yada oyuncusu kulagına üfürür pazarla kocum der onlarsa yazar cizer ! bir hisse dip yaptigi depresif moddaysa onlar hisse hakkinda ne yazar ne cizer ! bakiniz iheyo hakkinda yazan ustadcik nerseyse hic yok ! neden ! cunku oyuncu sessiz olun bikan satsin uyandirnayin kerizleri modunda ;) nezaman hisse hafif ivme yapar ! yani oyuncu bikandan toplayacagini toplar ! bu pazarlamacilar meydana cikar ! şuan pazarlamacilar sövücü modunda ;) biz topluyoz her kademede onlar yeni 1milyon ky. yi avlar ancak...

birbirinizi kirip uzmeyin bos yere bu forumlar artik demode oldu ! pazarlamaci ustadciklar tweterda artik. Burda sadece ky. ler var...
    ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

7. Realiter,neden herkeslerle kavgalısın hemen ateşlenip alevleniyorsun çok tahammülsüz bir kişilik var sende adam sana kötü bişey söylemedi ama sen hemen belden aşağı vurmaya başlıyorsun herkes sana başını yukarı aşağı sağa sola sallamak zorunda değildir..Dikkat ediyorum kim sana muhalif fikir üretse hemen saldırıya geçip hakaret etmeye başlıyorsun sana yakışmıyor..Herkes seninle aynı fikirde düşüncede olmak zorunda değildir öyleki sana doğru olan bana göre yanlış olabilir..Ytd..

8. ...Biraz zaman geçsin herşeyi unutacaksın; biraz zaman geçsin herşey seni unutacaK...(Bendememişmiydim çabası beyhude, bilmedigini bilmek bakİ)...YAZILANLAR YORUMDUR TAVSİYEM OLAMAZ...

Sayfa 148/200 İlkİlk ... 4898138146147148149150158198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •