Sayfa 178/996 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278678 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 1,417 - 1,424 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    12 Bin km. Falkland Dingiltere arası, Perejil adası ise Fas'a 200 metre.
    https://www.pinterest.co.uk/pin/539024649143775878/

Newsweek’in akıllarda kalan kapağı empire strikes back.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

2.  Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    ac tavuklar yine rüya ya yatmış yada kişi kendinden bilir diyelim türk tipi demokrasi burada gecerli
    abd de yan yattı camura battı o işler yaş
    troller fantezi yapıyor bencede 20 ocakta biden koltuga oturur
    Ohal ilan edebilir

Ağır Pandemi koşulları nedeniyle .

Kıyametin geri gelmesine zamansalına bozulma istemeyeceğine göre evencelistler

kadın başkanın başa gelecek olması tesadüf olmasa gerek .

3. İngilteryi, arjantini bilmemde uzun süreden bu yana bugün yine habertürk sınır karakollarından röportajlar serisine başladı. Irak ta işler karışık, çok yakında bizim iha-siha destekli bir takviye sincar da görünebilir. Bu durum biden gelmeden halledilebilir belki.

4. Samanpazarı esnafı bugün Altınkaynak döviz bürosu önünde kuyruk olmuştu. Alıyorlar mı, satıyorlar mı soramadım.

Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    İngilteryi, arjantini bilmemde uzun süreden bu yana bugün yine habertürk sınır karakollarından röportajlar serisine başladı. Irak ta işler karışık, çok yakında bizim iha-siha destekli bir takviye sincar da görünebilir. Bu durum biden gelmeden halledilebilir belki.
    İrana bir operasyon düşünülüyor gibi bu planın içinde bizde var mıyız . Allah bilir.
    Bu fikri nasıl edindim derseniz İran nükleer enerjide ciddi ilerlemeler kaydetti. Hatta yer altında nükleer santrali yaptılar diye basında haberler var Saddamın kitle imha silahları haberleri gibi

6.  Alıntı Originally Posted by captain barbosa Yazıyı Oku
    Merhaba, Amerika da söylentiler var. Trump E.O. 13848 OHAL ilan edip, başkanlığa devam edecekmiş.
    Bloomberg haberine göre savunma bakanına vekalet eden (Savunma Bakanı Vekili Christopher Miller ) Bidena yapılan brifingleri durdurmuş. Yakında çarşı karışacak diyorlar. Seçimde demokratlar Çin ile seçimlere müdahale etmişler. CIA başkanı Gina hanım da işin içindeymiş. Trump seçimi kazanmış öyle denmekte, bakalım ne olacak 6 ocakta d*****n kuyruğu kopacakmış.
    Bu bilgiler, komplo teorisi de olabilir. Twitter da çokça konuşulmakta...
    Günün sorusu ; Eğer Amerika karışırsa dolar ne olur.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Bu mevzuyla birlikte düşünülmeli mi bilmem ama, Biden'ın oğlunun (hunter biden..the new smartest guy in the room) çin ile olan iş ilişkileri de seçimler döneminde epey gündem olmuştu..

Görünüşe bakılırsa, abd büyük bir beka meselesi ile karşı karşıya olabilir.. 🙂
    ytd..

7.  Alıntı Originally Posted by effendy75 Yazıyı Oku
    Bu mevzuyla birlikte düşünülmeli mi bilmem ama, Biden'ın oğlunun (hunter biden..the new smartest guy in the room) çin ile olan iş ilişkileri de seçimler döneminde epey gündem olmuştu..

Görünüşe bakılırsa, abd büyük bir beka meselesi ile karşı karşıya olabilir.. 🙂

Şöyle bir yazı buldum, küreselci ve ulusalcı savaşı var diyor.
    Bidenin oğlu sıkıntılı biri zaten (Ukrayna, Çin bağlantısı) babası da pedofili bunak...

https://www.dikgazete.com/trump-abdd...kale,3104.html

ytd.
    Captain Barbosa

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bide damatla ilgili acayip bi söylenti dolanıyor o yüzden çıkmıyor olabilir ortalığa
    insan merak ediyor.. sıkıntı yaratmayacaksa paylaşır mısın? belki de kaçırdım, bilmiyorum

Sayfa 178/996 İlkİlk ... 78128168176177178179180188228278678 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •