Sayfa 955/1043 İlkİlk ... 4558559059459539549559569579651005 ... SonSon
Arama sonucu : 8343 madde; 7,633 - 7,640 arası.

Konu: haftalık hisse paylaşım

1.  Alıntı Originally Posted by Tarros25 Yazıyı Oku
    Sayın çelik comak üstad ege gübre jant ve ardyz için yorumunuzu bekliyorum.İyi akşamlar. Hayırlı hafta sonları dilerim
    egegub burada yazdığımda 22 tl idi
    jants pek takip etmediğim hisse ve cok pahalı beni aşar
    ardyz 5.6 liradan 44 tl ye gitmiş nasıl yorum yapabilirim bu hisselerin cıkışları hızlı düşüşleride okadar hızlı olur satma satamassın

2. Hayırlı geceler hocam

3. Hocam yıllık listenize hissemi almamışsınız, çok beklentiniz yok mu gözüken Olmip te... bir de trendi yukarı çevirdi gibi tekrar, ne dersiniz...

4. mesela tskb hissesi bu gün tavan la tepki verdi dün yorumladım darman duman olmuş sadece son desteğini yazdım bu hisse geleceğin klnma sı dedim yine bu konuda aynı fikirdeyim ....zaman ve sabır gerekli

5. Sn. Çelik hocam 1 Ocak itibariyle pazar değişikliği olacak ve Sanko sekur gibi takip ettiğim hisseler alt pazardan ana pazara geçiş yapmış olacaklar. Yatırımcı açısından olumlu olarak görüyorum bu durumu. Siz ne dersiniz

6.  Alıntı Originally Posted by yerli Yazıyı Oku
    Hocam yıllık listenize hissemi almamışsınız, çok beklentiniz yok mu gözüken Olmip te... bir de trendi yukarı çevirdi gibi tekrar, ne dersiniz...
    olmip listede normalde var lakin cok hisse oluyor diye yazmadım beklentim aynı fiyatlar ...sancısız olmuyor syn yerli sabredenlerin kazanacağı yer borsa haberler yayılır battı iflas etti konkord acıkladı acıklayacak gibi işte bu haberler yayıldığında hisseye ciddi sahip cıkıcaksın ve sabredeceksin ben olmip tıpkı afyon gibi ekrandan cıkardım izlemiyorum sadece arada bakıyorum

7.  Alıntı Originally Posted by yelkenci Yazıyı Oku
    Sn. Çelik hocam 1 Ocak itibariyle pazar değişikliği olacak ve Sanko sekur gibi takip ettiğim hisseler alt pazardan ana pazara geçiş yapmış olacaklar. Yatırımcı açısından olumlu olarak görüyorum bu durumu. Siz ne dersiniz
    ben haberlere pek bakmıyorum hisselere ve sisteme odaklanıyorum sistem sinyali yakar ben sonrasında grafiğe kısa bakarım 2.3 dakka sonrası fiyatlara odaklanırım

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    iyi geceler borsacılar
    İyi geceler hisselerle konuşan Çelik hocam yayla da saflarımızı sık tutuyoruz hocam görüşün nedir bide bugün dün demiştin nthol 3.65 direnç önemli diye dediğiniz çıktı gene 👏

Sayfa 955/1043 İlkİlk ... 4558559059459539549559569579651005 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •