Sayfa 19/1001 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 145 - 152 arası.

Konu: Viop - XXIX

1. Sorun değil
    Yazılım versiyonu gibi aşıda da versiyon koyarlar olur biter
    Covid X — Versiyon a
    Covid Y — versiyon b
    Ama önce covid numarasını tespit eden cihaz da gerekli.
    Çözüm mutlaka bulunur ya da bulundu gibi yapılır

Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Borsada gerçekler her zaman yanıbaşımizdadir. Bazen görmeyiz bazen de aklımıza gelir. Şimdi virüs önlenemeyen bir mutasyona uğramis diye haberler geçiyor.

Son sayfalara bakma fırsatım oldu sadece. Karşılıklı atışmalar bitince foruma bir kalite gelmiş, analizler, grafikler güzel. Uzun zamandır ilk kez zevkle okudum yazıları. Umarım böyle devam eder. Biraz daha eski sayfalara doğru okumaya devam edeyim.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Çok güzel noktalar. Ben bu nedenlerle yıllarca teknik analize çöp dedim ki paramın %85 ini hala tamamen temel analiz bilanco odaklı yönetiyorum.

Ancak şuna da son 1 2 yılda epey ikna oldum, fiyat ve hacim aslında parası çok olanlar ne yapmaya çalışıyor konusunda size illa ki ipucu veriyor. Tabi her fani farklı yorumluyor mesela 2. Faiz kararı öncesi full long dedim sn. Koç ise full short diyordu aynı grafiği bambaşka yorumluyorduk o an için. 1. Faiz kararında ise hem long hem short açmıştım biri stopladı diğeri kar yazdı mesela. Çünkü kesinlik yok teknikte, kesinlik sadece geçmişte var. Gelecek ise sizin de söylediğiniz gibi belirsiz ama pek çok taktik ve araç aslında elimizde var, zamanla tecrübe kazandıkça insan anlamaya başlıyor.

Sonuçta badem veya değil oynayan kişiler gerçek para ile, tartışmalı da olsa serbest bir piyasada halka kısmen açık şekilde iş görmeye çalışıyorlar, çok çalışana illa ki fırsatlar gelebilecektir. Yeter ki esnek olalım tek yöne sartlanmayalim tahminlerimiz ve dünya algımız nedeniyle tarafsızlığı kaybedip önümüzdeki verileri yanlış yorumlamayalım.

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dostum böylesi durumlarda yanılma olasılığı yüksek zaten.
    Ama birinde yanılan diğerinde yanılmayabilir.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İSTANBUL
    Gönderi
    9,242
    virüsün mutasyonu ile ilgili haberler var...daha ölümcül ve bulaşıcı hale geldi deniyor ingiltere'de ölüm oranı %125 artmış vaka sayılarıda artmış...

......Hollanda ve Belçika, Birleşik Krallık'a yapılacak tüm uçuşları askıya aldı. İtalya, Fransa ve Almanya'dan da benzer kararlar gelecek.

https://www.hurriyet.com.tr/dunya/so...ruldu-41693766

5. 3 meslek grubuna zaten kolay kolay test yapmiyorlar
    bunlardan 1 ide polisler
    ornekleyeyim : ayni ekip ve aracta calisiyorsunuz yaninizdaki kisi belirtileri var ve pozitif cikti o kisi 14 gun karantinaya gidiyor
    ama sizde belirti yoksa ne test yapiliyor nede karantinaya aliniyorsunuz normal yasam ve calismaniza devam ediyorsunuz test yaptirmak isteseniz bile hastahaneye gittiginizde polis oldugunuzu ekranda gorunce kesinlikle test yapilmiyor.

Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    Ne farkeder,ayrıca artık herkese test yapmıyorlar,haberler böyle,vaka sayısı azalıyor ama ölüm sayısı artıyor
    ....

6. Yarın mutasyonun gerçekliğini piyasa bize gösterecektir. Bakalım yukarı açıp aşağı mı verecek yoksa kararsız dar aralıkta mı oyalanacak.

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

7. Grip asisinin etkinligi %60
    gecenlerde 2 3 tane bilim insaninin aciklamalari vardi bununla ilgili
    Covid 19 icin uygulanacak asinin basarili olmasi icin %90 in uzerinde etkinlik oranina sahip olmasi gerektigini soylediler

benim anlayamadigim nokta su
    21.00 05.00 arasi kisitlama var kis aylarindayiz zaten bu saat dilimleri aktif bir zaman degil .
    alinan sacma bir kisitlama ve bu kisitlamanin ise yaradigini soyluyorlar bu nasil munkundur ?
    ....

8. 82000 den beridir felaket tellallığı ile sürdüler endeksi yukarıya yok 2. Dip yok Biden seçimi yok Yunanistan Akdeniz meselesi yok caatsa bu nedir yahu...

Sayfa 19/1001 İlkİlk ... 917181920212969119519 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •