Sayfa 324/1001 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 2,585 - 2,592 arası.

Konu: Viop - XXIX

1. Ben takım tutamıyorum, derdim var bir dert daha ekleyemem diye.

Gönlüm Beşiktaş'tan yana ama sürekli kaybetmekten bıktım, tutarsam Fenerbahçe'yi tutarım.

Beşiktaş yenilince ilk suçlu seyirci oluyor yeterince desteklemediniz deniyor, Fenerbahçe'de hakem, karşı takım, MHK, federasyon, yayıncı kuruluş, futbolcu, antrenör, siyasetçi, klüp başkanı vs'den sonra seyirci suçlanıyor. Zaten para var gerekirse herkes gönderilip yenileniyor, parası bitenin yerine yeni başkan bulunuyor.
    Tüm yorumlarım asla/zinhar alım veya satım tavsiyesi değildir.
    "Zayif devamli adalet ister, halbuki bu kuvvetlinin umurunda bile değildir."

2.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    1,3 milyar nüfuslu çin doğru dürüst vaka bile açıklamıyor...nasıl olmuş tam da bizim aşılar gelecek gümrükte birden virüs alarmı...ne garip...
    Suçlu iade anlaşması TBMM onayı bekleniyor olabilir deniyor.Zayıf tarafın varsa herkes fırsatı değerlendirmek ister. Yoksa “baba akü yok “ durumu olmasın , daha vahim...

Alıntı Originally Posted by ariston Yazıyı Oku
    Güzel duaymış.

Covid ilk başladığında din adamları İtalya'da dua etmişti. Sonradan din adamları bu işden geri çekildi. Gerçi geçen aşı caizdir demişler. TV'lerde genelde sağlıkçılar, doktorlar, siyasetçiler, iş insanları konuşuyor. İş uzar ise toplu dua edelim gibi şeyler olabilir seneye, din adamları genelde felaket sever oluyor vatandaşın kucaklarına gönüllü gelmesini bekliyor olabilirler.
     Alıntı Originally Posted by Dore Yazıyı Oku
    Herkes birbirinden çok etkileniyor. Karamsarlık böylece yayılıyor. Lütfen umutsuzluğa kapılmayın. Hayat her anında güzel. Şimdi ve şu anda. Kendinizi böyle kolay harcamayın beklentim yok diyerek. Önce siz iyi ve sağlam olun ki çocuğunuz da olsun.
    Pandemi tuzu biberi oldu. Olay artık evrensel ve sahip çıkan değil kandıran devletimiz var.

Hukuk yok.
    Suçludan değil polisten korkmaya başladım. (Suçlu musun niye korkuyorsun polisten demeyin hiç.)
    Sürekli gergin siyaset. Birbirinden ölesiye nefret eden iki kutup.
    Beklenen büyük deprem.

Devlet de ebeveyn gibi olmalı. Bazı konular siyaset üstü kalmalı. Anne-baba kavga etse de boşansa da çocuk söz konusu oldu mu yatışmalı ortam, birlik olunmalı

Aşılar gecikti dendiğinde çocukluğuma ait babamın çaresiz kaldığı anlar depreşti.

Can güvenliği hissetmiyorum evimin içinde. Çocuk sahibi olmak ne zormuş.

Biz felaket yaşandığında veya bir milli müsabaka söz konusu olduğunda kenetlenen acımızı sevincimizi paylaşan bir toplumduk.

Nasıl bu hale geldik.
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

4. Harikanın da ötesinde bir düzen var. İşime gelmiyor diye müdehale etmeyi ben kendi adıma doğru bulmuyorum. Borsanın şifresi herkese açık, oraya konsantre olmaya çalışıyorum, bir şekilde vakit geçiyor.

Ömrümde kötü adam görmedim bundan sonra da Allah göstermesin. Belki de kötü adam kötü insan zaten yok bizim işimize gelmeyen durumlar var.

Alıntı Originally Posted by Dolares Yazıyı Oku
    Pandemi tuzu biberi oldu. Olay artık evrensel ve sahip çıkan değil kandıran devletimiz var.

Hukuk yok.
    Suçludan değil polisten korkmaya başladım. (Suçlu musun niye korkuyorsun polisten demeyin hiç.)
    Sürekli gergin siyaset. Birbirinden ölesiye nefret eden iki kutup.
    Beklenen büyük deprem.

Devlet de ebeveyn gibi olmalı. Bazı konular siyaset üstü kalmalı. Anne-baba kavga etse de boşansa da çocuk söz konusu oldu mu yatışmalı ortam, birlik olunmalı

Aşılar gecikti dendiğinde çocukluğuma ait babamın çaresiz kaldığı anlar depreşti.

Can güvenliği hissetmiyorum evimin içinde. Çocuk sahibi olmak ne zormuş.

Biz felaket yaşandığında veya bir milli müsabaka söz konusu olduğunda kenetlenen acımızı sevincimizi paylaşan bir toplumduk.

Nasıl bu hale geldik.
    Sn dolares herseyi bir baskasinin duzeltmesini bekledigimiz icin bu haldeyiz. Is bizzat kendimizde basliyor. Lutfen korkmayin. Hayat hissetiginiz gibi korkunc degil. Bakis acinizi degistirmelisiniz. Siz bir yerden baslayin gerisi corap sokugu gibi gelecek. Guclu olun lutfen. Siz iyi olun bakin hersey iyilesecek. Sevgiler
    ve Allah sana güçlü yardım elini uzatacaktır.

6. "kötü insan, başkasının üzüntüsü ile rahatlayandır."

7. Üniversite'de hafta sonu yurt yerine abime gideyim dedim şehir dışına çıkmışlar bendeki anahtar ile ilk kattaki daireye girdim baktım evde TV vs eşyalar çalınmış. Telefon ile ulaştım karakola git dediler.

Polis ifade alırken benden de şüphelendi, parmak izi vs sonuçta ben olmadığım anlaşıldı.

Abime adamın ihtiyacı varmış almış, demek onlar fazlalıkmış dedim geçtim. Bir sonraki evini üst katlarda aldı.

İlla bir şeyler başına geliyor evde bile yalnız değilsin.

8. "sormaz ki bilsin,sorsa bilirdi.bilmez ki sorsun,bilse sorardi."

Sayfa 324/1001 İlkİlk ... 224274314322323324325326334374424824 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •