Sayfa 625/746 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon
Arama sonucu : 5964 madde; 4,993 - 5,000 arası.

Konu: NUHCM - Nuh Çimento

1. Küçükçalıkın mallar mı acaba ? Ancak bu kadar malın bugün yabancılar noel tatilindeyken satışa konulması amacın üzüm yemek olmadığını gösteriyor. Speğimiz yine diyorki ben burdayım.

Delikanlı ise silmesin o emri arayın Tufan beyi haber edin tahtaya 500.000 lot mal geldi diye.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

2.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Küçükçalıkın mallar mı acaba ? Ancak bu kadar malın bugün yabancılar noel tatilindeyken satışa konulması amacın üzüm yemek olmadığını gösteriyor. Speğimiz yine diyorki ben burdayım.

Delikanlı ise silmesin o emri arayın Tufan beyi haber edin tahtaya 500.000 lot mal geldi diye.

yabancı tatilde ama bofa deil malum o da yabancı.o malı çizmek saglam billur gerektirir
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

3.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku
    Küçükçalıkın mallar mı acaba ? Ancak bu kadar malın bugün yabancılar noel tatilindeyken satışa konulması amacın üzüm yemek olmadığını gösteriyor. Speğimiz yine diyorki ben burdayım.

muhtemelen o .ama boyle amatorce satılmaz o mal.580 bin kote etmişti
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.
    @borsavizyon

4. oraya o lotu koyarak trade yapıyolar yukardan verdiklerini yerine koyuyor iş vakıf.
    muhtemelen ziraat de bunlardan
    @borsavizyon

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,923
    İyi hayırlı seneler arkadaşlar

bir hafta akinonya adasına gidecekmtatile
    görüşemeyiz falan
    her senemiz böyle

nuh çimento çalışanlarına, patronlara, özellikle üst yönetimdeki sn imamoğlu ve gökhan bozkurt, teyfik bilgin vs. adamlar böyle bir şirketi şahlandırdıkları için teşekkürü borç bilirim
    tahta yapıcı ise sen kaşındın o kadar kasma dedik sana 15 altında ama neyse geç oldu güç olmadı
    akinonya olarak bu sene artık mal almıyacağız tahtadan aa düşerse 40 tl altında alabiliriz ama 2021 de ne satıcı ne alıcı oluruz.
    agresif düşüşlerde bir çaya geliriz usta.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

6. bu aralar hisse yatayda olduğundan üstatlar buralara uğramaz olmuş, hisse hareketlendiğinde peşpeşe yorum yazarken hisse yataya bağladiğinda yorum yorum yazan yok..üstatlar sizi bekliyoruz bizleri aydınlatın lütfen..şirketin rekor kar ı temettü ve bedelsiz sermaye arttırımı olarak ne derece degerlendirebilecegi hususunda yorumlarınızı bekliyoruz sayın üstatlardan...ytd

7. Bu ne sessizlik herkes satıp gittimi yoksa herkes halinden memnun Mu?

8.  Alıntı Originally Posted by emre444 Yazıyı Oku
    Bu ne sessizlik herkes satıp gittimi yoksa herkes halinden memnun Mu?
    çalı arkasıındayız...
    Ne anlatırsan anlat, ne kadar anlatırsan anlat ,anlattığın karşısındakinin anladığı kadardır...

Sayfa 625/746 İlkİlk ... 125525575615623624625626627635675725 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •