Sayfa 536/904 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon
Arama sonucu : 7231 madde; 4,281 - 4,288 arası.

Konu: ISKUR - İş Bankası Kurucu

1. Sayın Bankers,

Böyle bir hissede beklemek bile güzel düşünsenize çalışma hayatınızın ortasında bir haber geliyor “artık emekli olabilirsiniz” Hisseyi ilk aldığımda daha sabırsızdım. Şuan zaman konusuna takılmıyorum yeni girmeyi düşünenlerede zamanla ilgili sorunları çekinceleri varsa tavsiye etmiyorum bu hisseyi.

2.  Alıntı Originally Posted by Zoga Yazıyı Oku
    Sayın Bankers,

Böyle bir hissede beklemek bile güzel düşünsenize çalışma hayatınızın ortasında bir haber geliyor “artık emekli olabilirsiniz” Hisseyi ilk aldığımda daha sabırsızdım. Şuan zaman konusuna takılmıyorum yeni girmeyi düşünenlerede zamanla ilgili sorunları çekinceleri varsa tavsiye etmiyorum bu hisseyi.
    Yorumunuz harika. Aynı sizin gibi düşünüyorum sayın Zoga ama tahta bana bir yandan da haber yakın mesajı veriyor gibi Şu ana kadar satanlar kalan hayatlarında pişmanlık duyabilir. Kimseye yatırım tavsiyesi değildir. Hakkımızda hayırlısı olsun.

3. Sayın Eğinli

Açıkcası takastaki hisseleri vs takip etmiyorum. Genellikle haber akışına göre arz talep oluşan bir hisse olduğu için mevcut alış satış durumundan yorum yapamıyorum. Bana göre 1-2 hafta sonra başka bir haber gelmezse yine aşağıdan verenler çıkacaktır. Ama şu gerçektirki 300 lü rakamlardan çok el değiştirdi. 200 lere gelse almak isteyen başkalarıda olacaktır bende dahil . O seviyelere düşeceğini çok sanmıyorum. Arsa benzetmesi çok uygun bu hisse için. Eski arkadaşların yaptığı gibi mkk dan kilit vurmak lazım aslında

4.  Alıntı Originally Posted by Zoga Yazıyı Oku
    Sayın Bankers,

Açıkçası yıllarca 7-10 bin TL bandında bekleyenler için bu fiyatlarda beklemek çok bir şey ifade etmiyor. Sonuçta evladiyelik bir hisse, ben alırken kendim için değil çocuğum için almıştım😊 o yüzden tahtadaki fiyat beni bağlamıyor.

5. Satan küçük yatırımcılar için üzülüyorum ama toplayan gruplara da imrenmemek elde değil yavaş yavaş ne güzel mal topluyorlar onlarda haklı kendince 7-10 binlerden bir şey olmaz diye almadıkları mallar çıkmış 560lara oradan güç bela baskılayıp 300lerden ky avlıyorlar kolay değil avcılığa saygı duyulmalı emek var uğraşı var. Börelim bakalım son gülen kimler olacak. Şahsi görüşüm 2 yıl içinde malı taşıdığını bildiğim 50 kişi özellikle tekli taşıyanlar bu baskılara dayanamayıp sattı çıktı alanlar belli gruplar onlara da hayırlı olsun bakalım daha kaç kişi kulelerin terasını göremeyecek.
    Yazdıklarım şahsi görüşümdür. Kesinlikle YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR!

6.  Alıntı Originally Posted by Bankers Yazıyı Oku
    Açıkçası yıllarca 7-10 bin TL bandında bekleyenler için bu fiyatlarda beklemek çok bir şey ifade etmiyor. Sonuçta evladiyelik bir hisse, ben alırken kendim için değil çocuğum için almıştım😊 o yüzden tahtadaki fiyat beni bağlamıyor.

Haklısınız,

Ben maalesef okadar erken göremedim bu hisseyi. 40 binlerdeyken araştırmaya başladım ama okadar bile param yoktu doğrusu alacak. Başka bir hissede Allah yüzümüze baktıda satıp bunu yakalayabildik. Gerçi elimde sadece 1 tane var ama dediğim gibi o benim arsam. Biz göremezsek çocuklar mutlaka görür hayrını diye düşünüyorum. Hakkimızda hayırlısı olsun.

üç aylık takas

Sayfa 536/904 İlkİlk ... 36436486526534535536537538546586636 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •