Sayfa 868/925 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878918 ... SonSon
Arama sonucu : 7396 madde; 6,937 - 6,944 arası.

Konu: GUBRF - Gübre Fabrikaları

1.  Alıntı Originally Posted by Ebrar Yazıyı Oku
    Yavsak herif , muhalif olanlarla fetoculeri birmi tutuyorsun...
    edebini takın burası siyasi forumu ki gidin siyaseti siyasi forumlarda yapın kimese sizin siyasi mulahazanızı dinlemeye meçbur değil adam olun

2. Genelde spekulatif yukselislerde brut takas oluyor..ben gubrf de tam tersi duserken brut takas bekliyorum..2 tl den 90 tl ye cikan hissede birkere brut takas olmaz mi...duserken gorecegiz oluyor mu olmuyor mu..

3.  Alıntı Originally Posted by R-E-X Yazıyı Oku
    Genelde spekulatif yukselislerde brut takas oluyor..ben gubrf de tam tersi duserken brut takas bekliyorum..2 tl den 90 tl ye cikan hissede birkere brut takas olmaz mi...duserken gorecegiz oluyor mu olmuyor mu..
    REX tamam seni reise söyleyeceğim gubrf seni genel müdür yaptıracağım

4.  Alıntı Originally Posted by osman1 Yazıyı Oku
    edebini takın burası siyasi forumu ki gidin siyaseti siyasi forumlarda yapın kimese sizin siyasi mulahazanızı dinlemeye meçbur değil adam olun
    Orada anlatmak istedigim bir findik var ucuz olmasi lazim ucuz degil %70 bizde uretiliyor...cikmayan altin var hisse fiyati hepsi cikmis satilmis gibi fiyatliyor.ortada dogal gaz yok sanki cikinca findik ornegi gibi ucuz dogal gaz kullanacagiz demek istedim....ulkede dolayli vergi o kadar cok ki akaryakittan %70 vergi aliniyor bundan vazgecer mi devlet...gecer diyorsan 3 yil sonra konusuruz....insallah ben yanilirim...

5. Aklima gelmisken 3-4 yil once 500 milyonluk yatirim yapacagiz dediler hala ortada birsey yok...bunlarin hepsi internet ortaminda var..bizi boyle 10 yil uyuttular sonu biktik ciktik...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, GUBRF.E payları 06/01/2021 tarihinden (seans başından) itibaren 20/01/2021 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.

Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler; pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir.

SPK'nın 30/06/2020 tarihli kararı uyarınca Borsa İstanbul A.Ş. Pay Piyasalarında ikinci bir duyuru yapılıncaya kadar BIST-30 Endeksi dışında kalan paylarda açığa satış işlemleri yasaklanmıştır.

7.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Sermaye Piyasası Kurulu kararı uyarınca devreye alınan Volatilite Bazlı Tedbir Sistemi (VBTS) kapsamında, GUBRF.E payları 06/01/2021 tarihinden (seans başından) itibaren 20/01/2021 tarihine (seans sonuna) kadar açığa satışa ve kredili işlemlere konu edilemeyecektir.

Not: VBTS kapsamında getirilen tedbirler; pazar değişimi ve diğer nedenlerle uygulanacak olan açığa satış ve kredili işlem yasaklarından ve brüt takas uygulamasından ayrı olarak değerlendirilmelidir.

SPK'nın 30/06/2020 tarihli kararı uyarınca Borsa İstanbul A.Ş. Pay Piyasalarında ikinci bir duyuru yapılıncaya kadar BIST-30 Endeksi dışında kalan paylarda açığa satış işlemleri yasaklanmıştır.

Hisse duserken ky mi koruyor spk anlamadim dostum...benim bildigim spekulatif yukseliste korunur ky duserken ilginc geldi bana..

8. SPK yine tam yerinde KY mala girdikten sonra brüte almış . Hadi iyisiniz yeni ortaklar. Kaçar kot aldınız bakalım 80 üstünden. Malınızı kaptırmadınız dimi

Borsada Pişmanlıkların Temettüsü Yoktur.

Sayfa 868/925 İlkİlk ... 368768818858866867868869870878918 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •