Sayfa 450/996 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550950 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 3,593 - 3,600 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Ne guzel yeni gundemleri var.

Devlet, ABD'deki olaylari dikkatle takip ediyormus.

ABD'yi birak, carsi pazardaki fiyatlara bak, issiz insanimizin sartlarina bak..
    demokrasinin beşigi ülkemizden abd li yobazlara sagduyulu davranmaya davet etmişiz
    aslında yaptırım kararı alsak bence olaylar sakinleşir yada demokrasimi özgürlük falan adı altında askeri güçde yollamalıyız

2.  Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    demokrasinin beşigi ülkemizden abd li yobazlara sagduyulu davranmaya davet etmişiz
    aslında yaptırım kararı alsak bence olaylar sakinleşir yada demokrasimi özgürlük falan adı altında askeri güçde yollamalıyız
    bu hükümtemizin acıklamaları ilaç gibi geliyor ne bileyim acayip bir şekle bürünüyorum adeta süpermen falan gibi hissediyorum
    acı dert keder döviz faiz koy tekerinin dingiline siz hepiniz ben tek ulen falan oluyorum

3.  Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    bu hükümtemizin acıklamaları ilaç gibi geliyor ne bileyim acayip bir şekle bürünüyorum adeta süpermen falan gibi hissediyorum
    acı dert keder döviz faiz koy tekerinin dingiline siz hepiniz ben tek ulen falan oluyorum
    Biden bir koltuğa otursun bizimkileri görürüm o zaman..

4.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Biden bir koltuğa otursun bizimkileri görürüm o zaman..
    )))) çok güldüm dünden razı gibisin

dolar yatırımından kaybeden tayfa devlet düşmanı oluyor ya şaşırıyorum

Ameriganyada, ahaliyi isyana teşvik diye bir tane kânun yokmu ki, bu Trumph itine A.A. gösterecek?
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

6.  Alıntı Originally Posted by komando Yazıyı Oku
    )))) çok güldüm dünden razı gibisin

dolar yatırımından kaybeden tayfa devlet düşmanı oluyor ya şaşırıyorum
    devlet düşmanı filan sen hayrola, hakkari komando tugayından mısın yoksa 70lerin ülkücü komandolarından mısın.

7.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ameriganyada, ahaliyi isyana teşvik diye bir tane kânun yokmu ki, bu Trumph itine A.A. gösterecek?
    var hocam sedition act deniyor. Anayasal düzene karşı isyan ama görevdeki bir başkana karşı kullanıldığını hiç duymadım.

8. Son dakika! ABD'deki 3 Kasım seçimlerinde başkan seçilen Joe Biden'ın başkanlığı Kongre tarafından tescillendi. Kongre'nin aldığı karardan hemen sonra açıklamada bulunan Donald Trump, "Seçim sonuçlarına katılmıyorum ama 20 Ocak'ta görevi sorunsuz şekilde devredeceğim" dedi.

Kuyruğu dik tutuyor.
    Sn Reha Kaya ikinci dönem seçilemeyene ne deniliyordu?
    Süzme yoğurt mu neydi?

Sayfa 450/996 İlkİlk ... 350400440448449450451452460500550950 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •