Sayfa 756/851 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806 ... SonSon
Arama sonucu : 6804 madde; 6,041 - 6,048 arası.

Konu: KARTN - Kartonsan

1.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    ne oldu ?...hisseleriniz yavruladı da portföyünüzün değeri arttı mı?...

yorgan gitti kavga bitti...

şimdi pd/dd, ucuzluk pahallılık gibi konular konuşulabilir ki...burdakilerin hiçbirinin işine gelmez...

tahta yapıcı, bundan sonra 1 ileri, 2-3 geri yapa yapa yedirmeye çalışacak diye düşünüyorum....

bunu içinde yeni bir hikaye bulmak zorunda,
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...35121&page=483

Siz ft-2 nin yazdıklarına bakmayin, odasta 1 yil önce yazdığı olumsuz bir yazıyı ekledim.%100 den fazla gitmiş..

Kim olduğu belli bosverin

2.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    ne oldu ?..

tahta yapıcı, bundan sonra 1 ileri, 2-3 geri yapa yapa yedirmeye çalışacak diye düşünüyorum....

bunu içinde yeni bir hikaye bulmak zorunda,
    Ya 1 ileri 2-3 geri yapa yapa göstere göstere YEMEYE çalışıyorsa ?

Hikayeden bol ne var ? uydur uydur ebegümeci , asıl sen Kartonsan ın baskıdaki romanını bekle best seller olur o zaman hikayeleri bırakırsın ytd

3. Arkadaşlar haftalık takas paylaşabilecek

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4. Al sat tavsiyesi değil.. sadece yüksek bedelsiz vermiş kağıtların geçmişte ne olduklarına bir bakın.. fmizp .goody..gibi

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    al sat tavsiyesi değildir.

5. KARTN - Kartonsan

Alıntı Originally Posted by acemi09 Yazıyı Oku
    Al sat tavsiyesi değil.. sadece yüksek bedelsiz vermiş kağıtların geçmişte ne olduklarına bir bakın.. fmizp .goody..gibi

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    İniş çıkış yaparak hep yükselmişler.Gibi...Yanlış mı biliyorum.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Arkadaşlar bilgisi olan yazarsa sevinirim...İki hafta önce karton taşınabilir kredim vardı aracı kurumdan arayıp satmam gerektiğini söylemişlerdi para ilave ettim...Bu 13 ne kadar kredi yasağı ve açığa satış vs geldiği için mi oldu yoksa başka bir şey mi ? Bunu spk mı belirliyor aracı kurumlar mı ?

13.den sonra yüzde 40 ya da 50 taşınabilir gelirse ortalama düşürecem yoksa başka plan yapmam lazım.Çok teşekkürler

Alıntı Originally Posted by zamanınruhu Yazıyı Oku
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...35121&page=483

Siz ft-2 nin yazdıklarına bakmayin, odasta 1 yil önce yazdığı olumsuz bir yazıyı ekledim.%100 den fazla gitmiş..

Kim olduğu belli bosverin
    --speke don biçilmez....içeriğine varsa bir itirazın buyur....kartonun şimdi 90 iken 900 e çıkması benim yalan yanlış olduğumu göstermez...kartonsan, mevcut cirosu ve karlılığına göre pahallı bir şirkettir...ucuz diyen buyursun...anlatsın biz de ortak olalım...

8.  Alıntı Originally Posted by ft-2 Yazıyı Oku
    --speke don biçilmez....içeriğine varsa bir itirazın buyur....kartonun şimdi 90 iken 900 e çıkması benim yalan yanlış olduğumu göstermez...kartonsan, mevcut cirosu ve karlılığına göre pahallı bir şirkettir...ucuz diyen buyursun...anlatsın biz de ortak olalım...
    https://kanalfinans.com/raporlar/bor...-ucuz-hisseler

Buyrun metro çok çok çok ucuz alın..
    Hangi hisse değerinde? Kent mi qnb mi
    Sizce fk si düşük.hisse alip 5 yil bekleyip %10 mu kazanalım.

Sayfa 756/851 İlkİlk ... 256656706746754755756757758766806 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •